Skoči na sadržaj

Foto
* * * * * 3 glasova

Iffet

iffet turska serija

• Please log in to reply
313 odgovora na ovu temu

#1 Imena bez

Imena bez

Ekspert

• Moderators
  • 19346 postova
  • LocationPluton

Postirano 08 October 2013 - 06:49 PM

Dragi Tabanaši,

Tabanko vam predstavlja novu tursku seriju IFFET !

Priča previše dobra da bi bila isnita, zamislite neverovatnu priču o pravnoj ljubavi, punu čednosti, ali i gorčine. Iffet živi sa svojim ocem u jednoj od najstarijih četvrti u Instanbulu. Džemil je sluđen ljubavlju koju oceća prema njoj, ali pod pritiskom njegovog oca, priča dobija potpuni preokret, i postaje strastvena, sa puno osvete.

Fehrunde iz Kad lisce pada i Firat iz Merhamet u glavnim ulogama....  :)

540485_383744711686260_2034306163_n.jpg

Sve epizode nove turske serije IFFET mozete pratiti na ovom linku:

http://www.natabanu....rija/iffet.html

Uzivajte :) 
Tabanko 

• Salee i jumSlilidalib se ovo sviđa

157513.gif                                                                                                                                                                                                                    

#2 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 5276 postova

Postirano 08 October 2013 - 07:28 PM

547983_421288661221923_936245303_n.jpg

Ne znam ništa o ovoj seriji.......ali ću je rado gledati.......makar mi ona kvarila utisak........on sve popravlja........

Ime.........HVALA PUNO:..........

Zna li neko šta znači Ifet?

Kad ti život da limun, napravi limunadu...

#3 Salee

Salee

Ekspert

• Members
  • 12415 postova

Postirano 08 October 2013 - 08:03 PM

znaci debeo:P

"Godina prodje..dan nikad"

#4 Imena bez

Imena bez

Ekspert

• Moderators
  • 19346 postova
  • LocationPluton

Postirano 08 October 2013 - 08:14 PM

znaci debeo:P

hahahahaa ne lazunjaj :D

157513.gif                                                                                                                                                                                                                    

#5 Salee

Salee

Ekspert

• Members
  • 12415 postova

Postirano 08 October 2013 - 08:16 PM

:D

"Godina prodje..dan nikad"

#6 Imena bez

Imena bez

Ekspert

• Moderators
  • 19346 postova
  • LocationPluton

Postirano 08 October 2013 - 08:44 PM

• Ina se ovo sviđa.

157513.gif                                                                                                                                                                                                                    

#7 zamalo.poznat

zamalo.poznat

Ekspert

• Members
  • 6371 postova
  • Locationserbia

Postirano 08 October 2013 - 10:13 PM

Da nije serija mozda turska(?)(sad ide onaj smajli koga ovde nema( pljas u vugla)) : )

Jos kao dete ja sam bio tu,osetio tugu i srecu...

OOOOOOoooooooooOOOOOOooooOOOOOOOoo

#8 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5276 postova

Postirano 10 October 2013 - 12:00 PM

374037_457002361004857_843139521_n.jpg

Evo, sad sam videla program za OBN.......serija Iffet ide nedeljom (13.10.)...u 20:00....a repriza ponedeljkom u 15:00.......da li će je biti češće, za sad ne piše.........a kad će kod TAbanka, videćemo...

Iffet znači..........ČEDNOST.......

A ja jedva čekam.......da vidim kako mi glumi Ibrahim sa brkovima.........

#9 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5276 postova

Postirano 10 October 2013 - 12:02 PM

---------------

Prvi fragman, pa odmah venčanica...... :o ...šta li nas sve čeka dalje.........

#10 primorka

primorka

Ekspert

• Members
  • 413 postova

Postirano 12 October 2013 - 07:49 PM

iffet .......djevičanstvo......čednost......a što se tiče fragmanta neče se ona odmah vjenčati to dolazi malo kasnije....iz osvete ....neću dalje da vam ne kvarim iškekivanje....serija je dobra.....i meni glavna glumica nije bila na početku po guštu.....ali ovdje vidjećete dobro glumi....sve u svemu vrijedi gledati

ljep pozdrav

#11 primorka

primorka

Ekspert

• Members
  • 413 postova

Postirano 12 October 2013 - 07:50 PM

#12 Jeca

Jeca

Ekspert

• Members
  • 17435 postova
  • LocationnaTabanu

Postirano 12 October 2013 - 08:26 PM

iffet .......djevičanstvo......čednost......a što se tiče fragmanta neče se ona odmah vjenčati to dolazi malo kasnije....iz osvete ....neću dalje da vam ne kvarim iškekivanje....serija je dobra.....i meni glavna glumica nije bila na početku po guštu.....ali ovdje vidjećete dobro glumi....sve u svemu vrijedi gledati

ljep pozdrav

...........

Hvala primorka....da znamo-...rusima se jako dopala serija, to znam, al eto gledacemo :)

Inace gl glumica dobro glumi, daje svoj maximum na snimanju, i kod nje nema nemoguce, tako sam makar cula :)

• Imena bez se ovo sviđa.

#13 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5276 postova

Postirano 13 October 2013 - 04:13 PM

...........

Hvala primorka....da znamo-...rusima se jako dopala serija, to znam, al eto gledacemo :)

Inace gl glumica dobro glumi, daje svoj maximum na snimanju, i kod nje nema nemoguce, tako sam makar cula :)

--------------

Glavna glumica.......ajde da vidimo, možda promenim mišljenje o njoj........nije mi ona samo kao Ferhunde, bljak......nekako mi se ne sviđa njeno lice....deluje arogantno, ......valjda......možda grešim.......

• Imena bez se ovo sviđa.

#14 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5276 postova

Postirano 15 October 2013 - 08:03 AM

Devojke, jel' bila serija ili ne?........Nista mi nije jasno........

#15 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5276 postova

Postirano 31 October 2013 - 11:54 PM

Ma, da li je moguće šta ja ovo gledam??!!!!!!!!........pa zar joj je to stvarno uradio.......ne mogu da verujem.......đubre jedno......ja sam totalno razočarana........kako će se uopšte iskupiti za ovo??!!!

Primorka, što mi ništa nisi rekla........

• lady_de se ovo sviđa.

#16 primorka

primorka

Ekspert

• Members
  • 413 postova

Postirano 01 November 2013 - 12:51 AM

Ma, da li je moguće šta ja ovo gledam??!!!!!!!!........pa zar joj je to stvarno uradio.......ne mogu da verujem.......đubre jedno......ja sam totalno razočarana........kako će se uopšte iskupiti za ovo??!!!

Primorka, što mi ništa nisi rekla........

sory dušo ali malo iznenađenja.....ili razočarenja kod turaka nikad ne fali :wacko:  ali iskupit će se on a i platit će on to sa kamatom kad se ona uda za drugoga

ima da svisne od ljubomore samo gledaj i uživaj :) 

• Ina se ovo sviđa.

#17 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5276 postova

Postirano 01 November 2013 - 03:49 PM

sory dušo ali malo iznenađenja.....ili razočarenja kod turaka nikad ne fali :wacko:  ali iskupit će se on a i platit će on to sa kamatom kad se ona uda za drugoga

ima da svisne od ljubomore samo gledaj i uživaj :) 

-----------

Strah me da pitam, ali moram....da li ova serija ima samo 40 epizoda.....

Neka mi nisi rekla ništa o prvoj epizodi , mada me ovo iznenađenje šokiralo.....ali mi prvo odgovori na ovo pitanje gore.......jako mi je važno....

#18 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5276 postova

Postirano 01 November 2013 - 06:03 PM

Šta da kažem,......šokantan početak.....bojim se da ni kraj nije bolji....ne znam da li da uopšte gledam.......moji živci više ne bi mogli izdržati toliko drame i negativne energije......jedva sam se oporavila od jednog Behlula, a bojim se da je ovo još jedan takav tip muškarca........

Primorka, kad si mi rekla da će uspeti da se iskupi, nadala sam se srećnom kraju......i sad me strah da gledam...

#19 Aras20

Aras20

Početnik

• Members
  • Značkica
  • 9 postova

Postirano 16 December 2013 - 09:48 AM

A veliki follow-up odavde eser emlak pokušavam reći

iffet_dizisinin_ilk_fragmani_yayinlandi_

#20 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5276 postova

Postirano 27 January 2014 - 06:26 PM

Ooo, vidim da ste počeli da emitujete seriju ovde na Tabanu.........super, sad ću moći da je gledam.......samo kako da je uguram između Brke, Firata i Yamana.......još kad krene Seyit........izbaciće me iz kuće.....

..ali, snači ću se ja.........ipak je ovo kombinacija,..........Firat sa Brkom

Also tagged with one or more of these keywords: iffet, turska, serija

1 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 1 gostiju, 0 anonimnih korisnika