Skoči na sadržaj

Foto

Ljubav preko Interneta.....

• Please log in to reply
337 odgovora na ovu temu

#321 srce

srce

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 707 postova

Postirano 17 February 2014 - 08:31 AM

Da imam foto aparat", rekao sam, "slikao bih te svakoga dana. Tako bih zapamtio kako si izgledala svakoga dana svoga života."
"Izgledam isto."
"Ne, ne izgledaš. Sve vreme se menjaš. Svakog dana pomalo. Da mogu, sačuvao bih sve to."
"Ako si toliko pametan, kako sam se danas promenila?"
"Postala si malo srećnija i takođe, malo tužnija."
"Kako znaš?"
"Razmisli malo. Nije to tako kod svakoga, znaš. Neki ljudi, kao na primer tvoja sestra, postaju samo srećniji i srećniji svakoga dana. A neki ljudi, kao Bejla Aš, postaju samo tužniji i tužniji. A neki ljudi, kao ti, postaju oboje."GDJE OVO NALAZIS,PRELIJEPO JE.KISSSSS BILJOOO
"A šta je sa tobom? Da li si ti najsrećniji i najtužniji sada nego što si ikada bio?"
"Naravno da jesam."
"Zašto?"
"Jer me ništa ne čini srećnijim i ništa me ne čini tužnijim više nego ti."ღ).1607035_476991119089639_1387201136_n.jpg

HAHAHAAA DRAGA BILJO IZVINI UBACI TI SE U TEKST :P

#322 Gost_no name_*

Gost_no name_*
  • Gost

Postirano 05 April 2015 - 09:05 AM

super tema,i slazem se sa svim sto si ovde naveo.

mislim da je sve ovde napisano tacno 

ja licno imam vezu godinu dana preko neta upozali smo se detaljno,  zelje strahove poglede reagovanja probleme znam je bolje nego iko i ona mene poznaje neverovatno dobro ramenjujemo sve na svaki nacin masta nam je ukljucena 24 casa  volime volim je neverovatno jos se nismo upoznali fizicki a poznajem svaki deo nje disemo ko jedno izgovaramo reci iste u isto vreme pase mi i fali svakog momenta moguce je sve na netu i dobro i lose i istina i laz se je moguce ali kako vecina kaze postoje hiljadu pitanja koje postavis i obrnuto i sam citaj reakciju cujemo se svaki dan vise puta vec toliko dugo da nema tu skrivanja vise sve je otkriveno sto se moze otkriti postoje toliko vrasta komunikacije da nemozete bas da pogresite fatalno ako niste stvarno intelektno uskraceni ili idete glavom kroz zid cekam dan da popijemo caj zajedno ako vam se svidja ovaj nacin nemoj te ga trazizi on se jednostavno dogodi meni recimo kroz igru slucajno sudbina jednistavno u tom periodu lezanja u bolnici nisam imao drugo nego igrati igrice i jednostavno nesto vas privuce da komunicirate kroz igru i odvede vas duhovitost i razmisljanje tamo gde se najmanje nadate da mi je nko rekao da ce se meni to desiti na ovakav nacin rekao bih nema sanse ali eto sad se nebih menjao nizasto uzivajte        flg

#323 Gost_no name_*

Gost_no name_*
  • Gost

Postirano 05 April 2015 - 09:18 AM

ja licno imam vezu godinu dana preko neta upozali smo se detaljno,  zelje strahove poglede reagovanja probleme znam je bolje nego iko i ona mene poznaje neverovatno dobro ramenjujemo sve na svaki nacin masta nam je ukljucena 24 casa  volime volim je neverovatno jos se nismo upoznali fizicki a poznajem svaki deo nje disemo ko jedno izgovaramo reci iste u isto vreme pase mi i fali svakog momenta moguce je sve na netu i dobro i lose i istina i laz se je moguce ali kako vecina kaze postoje hiljadu pitanja koje postavis i obrnuto i sam citaj reakciju cujemo se svaki dan vise puta vec toliko dugo da nema tu skrivanja vise sve je otkriveno sto se moze otkriti postoje toliko vrasta komunikacije da nemozete bas da pogresite fatalno ako niste stvarno intelektno uskraceni ili idete glavom kroz zid cekam dan da popijemo caj zajedno ako vam se svidja ovaj nacin nemoj te ga trazizi on se jednostavno dogodi meni recimo kroz igru slucajno sudbina jednistavno u tom periodu lezanja u bolnici nisam imao drugo nego igrati igrice i jednostavno nesto vas privuce da komunicirate kroz igru i odvede vas duhovitost i razmisljanje tamo gde se najmanje nadate da mi je nko rekao da ce se meni to desiti na ovakav nacin rekao bih nema sanse ali eto sad se nebih menjao nizasto uzivajte        flg

naravno osetim njen miris i ukus i pre nego sto ej videm sva cula su mi izostrenija nego da sma je upoznao fizicki prvo za ovo sam se morao potruditi mnogo visse i nista nije dolslo samo sve sam morao da ispipam osetim i jac ei vise cak i po boji glasa sam ucio kakva je narav ljudi nisu dzaba slepi ljudi sposobniji da osete ljude vise od  nas samih samo zdrav covek je najveca lencuga i jedino on neoseti i nekorisi sve sto moze ide linijom manjeg otpora 

#324 Gost_no name_*

Gost_no name_*
  • Gost

Postirano 05 April 2015 - 09:19 AM

naravno osetim njen miris i ukus i pre nego sto ej videm sva cula su mi izostrenija nego da sma je upoznao fizicki prvo za ovo sam se morao potruditi mnogo visse i nista nije dolslo samo sve sam morao da ispipam osetim i jac ei vise cak i po boji glasa sam ucio kakva je narav ljudi nisu dzaba slepi ljudi sposobniji da osete ljude vise od  nas samih samo zdrav covek je najveca lencuga i jedino on neoseti i nekorisi sve sto moze ide linijom manjeg otpora 

#325 BlueRose

BlueRose

Ekspert

• Members
  • 289 postova
  • LocationSacramento, California

Postirano 06 April 2015 - 06:48 AM

Lijepo napisano, No Name...Covjek je covjek (ili necovjek) u svakom obliku komuniciranja. Nasa je duznost da se borimo za svoju srecu, ovdje ili ondje, ovako ili onako...Kao sto Ti kazes ''za sve se moramo potruditi'', jer nista ne dolazi samo.

Kako god, zivjela ljubav!

#326 Gost_LonnieCop_*

Gost_LonnieCop_*
  • Gost

Postirano 23 June 2015 - 03:42 AM

Ovo ti je kablovska preko interneta, znaci preko kompa gledas kanale na internetu. Idi na sajt pa ces videti... Inace ne placa se nista, sve je besplatno...

#327 Gost_LonnieCop_*

Gost_LonnieCop_*
  • Gost

Postirano 23 June 2015 - 08:30 AM

Ovo ti je kablovska preko interneta, znaci preko kompa gledas kanale na internetu. Idi na sajt pa ces videti... Inace ne placa se nista, sve je besplatno...

#328 BlueRose

BlueRose

Ekspert

• Members
  • 289 postova

Postirano 30 July 2015 - 04:58 AM

Najcesce:

10022.jpg

#329 BlueRose

BlueRose

Ekspert

• Members
  • 289 postova

Postirano 01 August 2015 - 11:07 AM

Nicega u njenom zivotu nije bilo sto ona nije mogla definisati. Nicega osim odnosa s njim...Bio je jedan od onih muskaraca koji je znao vidjeti bol iza laznog osmjeha. Znao je izmamiti osmijeh kada se i nije zeljela smijati. Bio je jedan od onih koji je odlazio kada joj je najvise trebao, i nije se javljao danima. Sa njim nikad nije znala na cemu je. Bio joj je sve, i bio joj je nista. Bio je njen, a nikad ga nije imala...

#330 BlueRose

BlueRose

Ekspert

• Members
  • 289 postova

Postirano 05 November 2015 - 06:12 PM

Uštedjeti puno vremena da idem u kupovinu, ali također može kupiti dosta niske cijene visoke kvalitete odjeće, volim njihov stil.

EVEwholesale.com & eBay.com

Doduse, i to je ljubav preko interneta  :lol:

#331 YoLLe

YoLLe

Ekspert

• Members
  • 403 postova

Postirano 12 November 2015 - 11:59 AM

Rushka ti mi licis  na ovu trecu curuuprvom redu : ;)

#332 BlueRose

BlueRose

Ekspert

• Members
  • 289 postova

Postirano 13 November 2015 - 05:17 AM

Rushka ti mi licis  na ovu trecu curuuprvom redu : ;)

YoLLe, srdacan pozdrav. Zadovoljstvo je sresti  Te ponovo.

A sto se tice slike, nemoj me odavati!  :lol:

#333 YoLLe

YoLLe

Ekspert

• Members
  • 403 postova

Postirano 17 November 2015 - 07:30 PM

pozdrav Rushka , najsdacniji od starog druga (vise starog) :D 

#334 BlueRose

BlueRose

Ekspert

• Members
  • 289 postova

Postirano 19 November 2015 - 04:32 AM

Hvala, drugic...Sve najbolje zelim  :)

#335 BlueRose

BlueRose

Ekspert

• Members
  • 289 postova

Postirano 09 January 2016 - 08:05 AM

Nicega u njenom zivotu nije bilo sto ona nije mogla definisati. Nicega osim odnosa s njim...Bio je jedan od onih muskaraca koji je znao vidjeti bol iza laznog osmjeha. Znao je izmamiti osmijeh kada se i nije zeljela smijati. Bio je jedan od onih koji je odlazio kada joj je najvise trebao, i nije se javljao danima. Sa njim nikad nije znala na cemu je. Bio joj je sve, i bio joj je nista. Bio je njen, a nikad ga nije imala...

I tako to ostade...

#336 Gost_Fridadync_*

Gost_Fridadync_*
  • Gost

Postirano 13 December 2016 - 12:20 PM

Da li neko zna neki program preko koga moze da se zove na fiksne i mobilne telefone preko interneta? Osim Skyp-a i Voip Buster-a...

#337 Gost_Cinnadync_*

Gost_Cinnadync_*
  • Gost

Postirano 21 December 2016 - 05:17 AM

momci i devojke treba mi savet sta da radim:u vezi sam 4god.i kroz svasta smo prosli,...odjednom mi je rekao da me vise ne voli i da zeli da ostanemo drugovi,a dan pre toga je bio skroz ok,ni naznake da nesto ne stima.pitala sam ga za razlog i rekao je da ga gusim,da je mlad i da hoce da zivi punim plucima i radi sta hoce.suze nisu nista pomogle,kao da ga ni malo ne dotice sto ja patim.ne mogu da verujem da ljubav moze nestati preko noci...sta da uradim da bi ga zadrzala?ili da ga pustim da ode?

#338 Nero

Nero

Ekspert

• Members
  • 14504 postova

Postirano 29 December 2016 - 02:22 PM

Cinnadync .... pusti ga da ode , teško je ali nekoga zadržati ako nema osjećaja više za osobu koju je volio i toga ima .... nažalost
Probaj naravno izboriti se i vidjeti da lu ima i trunke šanse ... ako ne onda pusti ga tiho da ode .. :(
Lako je meni tako nesto reci ... ovo govorim i pišem zato sto sam u krugu prijatelja takvo imala vise puta i mogu malo pouku da dam
Zao mi je zbog tog i tebe .. svako dobro ti želim

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika