Skoči na sadržaj

Foto

Ljubav preko Interneta.....

• Please log in to reply
337 odgovora na ovu temu

#1 Nebitno

Nebitno

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 8493 postova
  • LocationFRANCUSKA

Postirano 15 February 2013 - 01:18 PM

Jako je zanimljivo sve to sto se dogadja ne netu,sve kao nestvarno a opet itekako stvarno.Ljudi komuniciraju,upoznaju se,razmenjuju misljenja,raspolozenja,osecaje,menjaju zbilju i mastu.Nesto sto jesu i sto zele biti.Dosta cesto se desi da osetimo bliskost sa nekim kog smo upoznali preko neta,cak mozda i vise nego sa nekim u reali,po nacinu razmisljanja,stavovima i sl.Mene zanima kako vi dozivljavate odnose medju ljudima putem interneta,bilo u smislu prijateljstva ili veze,da li ste ikad uzivo upoznali nekog sa neta?Sta mislite o net vezama?

12339182-computer-tastatur-mit-einem-lov

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pronadji vremena za igru, igra je tajna vecne mladosti

#2 JENIS

JENIS

Ekspert

• Members
  • 2693 postova
  • LocationSirmium

Postirano 15 February 2013 - 04:26 PM

Zanimljiva tema ...........

Nisam protiv toga da se upoznajem sa osobana sa kojima sam u svakodnevnom kontaktu preko intreneta .....ali ne po svaku cenu ..........

Internet je sad trenutno najsavremenije i najbrze sredstvo komunikacije ........ranije su bili telefoni ....pre njih pisma .......

kazu lazni identitet ...nikad ne zans ko je sa druge strane .....ono sto jest jest .......ali internet je u neku ruku savremeni provodadzija ............koji za cilj ima da zblizi dvoje ljudi ......i uvek ce ispricati sve najlepse o onom drugom .....nije li i to lazni profil ......

svi su lepi ki upisani ...vredni .......postni .....mi mrava zgazili nebi ........

a samo moras dobro citati izmedju redova ...........

tako i na internetu .....sto si duze ......postajes vestiji u procenjivanju ljudi pocnes da citas bas to izmedju redova .........

Zadnja osoba koju sam upoznala preko neta je upravo sa ovog foruma .........zivimo u istom gradu ....nismo se poznavale od ranije ..........razlika u godnama ..........sad se srecemo povremeno .........nemam nista protiv tog druzenja ..........

Ljubavne veze ........ah ......nista nije nemoguce ......osim drvene furune ........

Ljubav!Citava knjiga u jednoj reci ,okean u jednoj suzi, sedam nebesa u jednom pogledu , vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu..........

#3 ignore sve

ignore sve

Ekspert

• Members
  • 452 postova

Postirano 15 February 2013 - 05:56 PM

za prijateljstvo iternet da, a za ljubav,,sta reci,, malo nelogicno,,kako znati kakva je ko osoba,,,,i prijatelje preko cata nekad ne razumes i razocara se u njega,,,sve u svemu samo za neko nazovimo druzenje,

#4 dragana-jeca

dragana-jeca

Ekspert

• Members
  • 32 postova

Postirano 15 February 2013 - 07:45 PM

Nisam verovala u ljubav preko neta dok mi se nije dogodila ima raznih stvari koje se desavaju ali moje iskustvo je za sada pozitivno.Volim te srco moja!!!! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

#5 Veronika

Veronika

Ekspert

• Members
  • 43 postova

Postirano 16 February 2013 - 12:06 AM

Svasta,da nije smesno bilo bi zalosno :D ali kad vidim sta se sve desava kazem Boze hvala ti na pameti :)

#6 alexssss

alexssss

poeta

• Members
  • 3879 postova

Postirano 16 February 2013 - 10:16 AM

'Našli smo se na kavi i nastavili razgovor tamo gdje smo stali preko Facebooka. 'Nisam se nadala ničem ozbiljnijem, s obzirom da nikad ne znaš tko zapravo stoji iza tog profila… Vrlo je lako odglumiti i biti nešto što nisi i bila sam bez očekivanja
'Sada smo zajedno tri godine, u braku smo i imamo dijete, a okolina je činjenicu da smo se upoznali preko interneta sasvim normalno prihvatila

Komunikacija preko interneta je nekako jednostavnija, pišeš o čemu želiš, koliko želiš, doziraš… Ako ti se svidi, pišeš i odgovaraš dalje, ako ti se više ne da, ne moraš, nitko te ne ograničava niti prisiljava i nema nikakve nelagode, na sve možeš utjecati.'
Kada nekoga upoznaješ preko interneta, ako se i ne dogodi ljubav, opet si upoznao osobu koja ti može biti i prijatelj'

'Prije nego li sam upoznala svog sadašnjeg supruga preko interneta, nisam imala sličnih iskustava. Privukla me čista znatiželja. Na samome početku nisam to shvaćala previše ozbiljno. Prvo smo se dopisivali, zatim smo izmijenili brojeve telefona. Naravno da sam se u jednom trenutku zapitala s kime to uopće razgovaram i tko je ta osoba. No mi smo krenuli lagano i spontano te si dali vremena za upoznavanje. Ta spontanost nas je dovela do braka. Ne žalim što sam ga upoznala na takav način jer nas je to dovelo do braka. Zajedno smo dvije i pol godine, imamo preslatko dijete i ništa nam više ne treba.'

Mislim da je upoznavanje preko interneta odlično zbog te znatiželje i uzbuđenja. Prije nego što se upoznate uživo možete doznati kako ta osoba razmišlja i imate li iste kriterije - mislim da nema ništa lošega u tome',

Internet je odličan način za upoznavanje ljudi, ali i prepun opasnosti, jednako kao što je i ulica, disko, pa čak i kino

DRAGI MOJI KO NE RISKIRA NE PROFITIRA
NEBOJTE SE IZAZOVA
MALO ADRENALINA U ZIVOTU NE STETI

LJUBAV JE CUDNA STVAR
DESI TI SE KAD JOJ SE NAJMANJE NADAS
A NADES JE TAMO GDJE NIKAD NEBIS MISLIO DA POSTOJI

#7 alexssss

alexssss

poeta

• Members
  • 3879 postova

Postirano 16 February 2013 - 10:41 AM

https://encrypted-tb...UVOWDLtOEHmIKDg
https://encrypted-tb...X6lSVpa8tKMgVB5
https://encrypted-tb...KSum8RUB5VxXFTA

http://www.nadlanu.c...24942_420x0.jpg

http://www.sxc.hu/pi...9769_e-love.jpg

Prema tome, uživo ili preko neta, nije bitno kako... Volite se... i verujte... prave stvari se dogode samo ako verujete u njih...

#8 Nebitno

Nebitno

Ekspert

• Members
  • 8493 postova
  • LocationFRANCUSKA

Postirano 16 February 2013 - 12:51 PM

Nista nije slucajno a i naivno

Svako je ovde radi necega  (upoznavanja ,druzenja,iz prostog razloga a  to je dosade ,neko je tu da bi pronasao nekog istomisljenika

radi podrske , neko trazi lljubav i jos milion razloga mogu da se navedu).

Za mene je prvi preduslov nekog zblizivanja  ta slova koja se iznosi na javi .

Mnogo stvari  se vidu u ta SLOVA koja se iznose i tacno pokazuje karakter ,narav kao i kompletnu licnost osobe .

Kazu virtuelni je ovo svet ali ne zaboravite da iza svake testature postoji licnost ,osoba koja unosi ta slova.

Ljubav kao u realnom zivotu je takodje moguca i u virtuelnom svetu samo lepo citajte i pazljivo svaka slovca,

toliko za sada od mene  nastavicu........

Zoki Abi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pronadji vremena za igru, igra je tajna vecne mladosti

#9 Salee

Salee

Ekspert

• Members
  • 12475 postova

Postirano 16 February 2013 - 07:57 PM

Slazem se sa Tviti mjesto je nebitno,bitno je dal se ljudi "osjete",razumiju.Dakle na Taban samo dosao zbog serije,sasvim slucajno.Nisam ni planirao da s bilo kim komuniciram,sve mi to djelovalo nekako neozbiljno.Zatim mi je bilo dosadno,pa kazem,aj da vidim sta to pisu...Medjutim ispostavilo se da zaista ima prijatnih i korektnih ljudi,pa sam nastavio da pisem.E onda se tu izdvojila jedna osoba.(Tviti)Shvatio sam da mi s njom komuikacija nekako najvise prija,da me opusta..i malo po malo...( iako defintivno bio za ideje "ljubav preko neta") osjecao sam da nam se "energije" poklapaju..i sad mogu slobodno da demantujem sebe,i da kazem da je ljubav preko neta moguca:) 

"Godina prodje..dan nikad"

#10 srce

srce

Ekspert

• Members
  • 707 postova

Postirano 17 February 2013 - 10:18 AM

Nista nije slucajno a i naivno

Svako je ovde radi necega  (upoznavanja ,druzenja,iz prostog razloga a  to je dosade ,neko je tu da bi pronasao nekog istomisljenika

radi podrske , neko trazi lljubav i jos milion razloga mogu da se navedu).

Za mene je prvi preduslov nekog zblizivanja  ta slova koja se iznosi na javi .

Mnogo stvari  se vidu u ta SLOVA koja se iznose i tacno pokazuje karakter ,narav kao i kompletnu licnost osobe .

Kazu virtuelni je ovo svet ali ne zaboravite da iza svake testature postoji licnost ,osoba koja unosi ta slova.

Ljubav kao u realnom zivotu je takodje moguca i u virtuelnom svetu samo lepo citajte i pazljivo svaka slovca,

toliko za sada od mene  nastavicu........

Zoki Abi

super tema,i slazem se sa svim sto si ovde naveo.

#11 Imena bez

Imena bez

Ekspert

• Moderators
  • 19375 postova
  • LocationPluton

Postirano 17 February 2013 - 12:59 PM

600579_10151402532304518_582868378_n.jpg

157513.gif                                                                                                                                                                                                                    

#12 Jare

Jare

Ekspert

• Members
  • 5158 postova

Postirano 17 February 2013 - 02:36 PM

verovali ili ne....verujem! :rolleyes:

Nije sve crno-belo.Neke price samo tako izgledaju,dok se u njima krije mnogo vise boja nego sto prosecan posmatrac moze da uoci.Zato razumevanje i jeste umece,a osudjivanje povrsnost.' :rolleyes: 

#13 luu

luu

Ekspert

• Members
  • 407 postova

Postirano 18 February 2013 - 11:55 PM

CULA JESAM ZA LJUBAV PREKO INTERNATA ALI VJEROVALA NISAM I ONDA SE DESI KO GROM IZ VEDRA NEBA, TAKO DA SAM SE UGRIZLA ZA JEZIK I POVLACIM SVE MOJE PRIJASNJE TEZE.  LJUBAV PREKO INTERNATA POSTOJI I CAK JE MOZDA I JACA OD ONE KAD SE DVOJE LJUDI MOGU DOTACI,POMIRISATI, POLJUBITI.  OVDE MORAS VISE DA SE POTRUDIS JER TOJ OSBI MORAS DOCARATI I OBJASNITI SVOJU LJUBAV PUNO PUTA I TO SLOVIMA STO JE PUNO TEZE NEGO POKAZATI U PRAKSI I OSOBNOM KONTAKTU. DOK TI PISES JEDNO TA OSOBA CITA DRUGO TAKO DA JE STRPLJENJE VRLO VAZNO DA BI VEZA OPSTALA. JA SAM SVOJ STAV PROMIJENILA """""""""""""""""""""VJERUJEM U LJUBAV PREKO SLOVA I INTERNATA I VEOMA JE STVARNA""""""""""""""""""""""""""""""""" 

#14 Salee

Salee

Ekspert

• Members
  • 12475 postova

Postirano 19 February 2013 - 03:55 PM

demotivacija.rs_Moja-ljubav-prema-tebi-j

"Godina prodje..dan nikad"

#15 noemi

noemi

Napredni

• Members
  • ZnačkicaZnačkica
  • 18 postova

Postirano 22 February 2013 - 09:35 AM

ljubav preko neta je sasvim moguca,mozda je bolje kada se dvije osobe zblize duhom prije nego li se ostvari i neki fizicki kontakt,mislim na licno upoznavanje...mada moramo znati da je internet svakako veoma plodno tlo za svakakve devijantne licnosti tako da prije nekog realnog susreta,trebalo bi ostvariti neku duzu i dublju komunikaciju,putem telefona,kamera i sl.-dok ne budemo sigurni u istinost onoga sta nam osoba sa druge strane na monitoru  prezentuje...ipak mislim da iako nema zive rijeci izmedju ljudi i da preko pisanja se moze osjetiti neciji karakter,nivo obrazovanja,neciji komplexi i sl.,tako da je zakljucak-vjerujem u ljubav preko neta-

#16 ignore sve

ignore sve

Ekspert

• Members
  • 452 postova

Postirano 22 February 2013 - 03:47 PM

uu moja se lulika zajubilaaaaa....luuu daj recep da i ja tako nesto dozivim

#17 luu

luu

Ekspert

• Members
  • 407 postova

Postirano 26 February 2013 - 05:46 PM

421785_427736813975595_656582115_n.jpg

#18 *Ajme ♥*

*Ajme ♥*

Ekspert

• Members
  • 5467 postova

Postirano 26 February 2013 - 09:05 PM

:wub:Nek me neko ubedi...hahahaaa

Sačekaću te na kraju grada, u sumraku tvog života - a ti živi i ne zaboravi da te i moj prah voli...

#19 åååå

åååå

• Members
  • 12073 postova

Postirano 27 February 2013 - 10:02 AM

542659_10150701572974518_789170711_n.jpg

#20 luu

luu

Ekspert

• Members
  • 407 postova

Postirano 02 March 2013 - 02:57 PM

393661_363465493738807_1100835450_n.jpg

" I kad vas kilometri dijele, ti zažmuriš, i osjetiš da je tu, pokraj tebe, i kad vas drugi pokušavaju zavaditi, vi se vežete još više... " ^^

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika