Skoči na sadržaj

* * * * * 8 glasova

Kako vrijeme prolazi

kako vrijeme prolazi turska serija online epizoda sezona 2

• Please log in to reply
507 odgovora na ovu temu

#21 malena

malena

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 43107 postova

Postirano 15 January 2013 - 11:44 PM

Gledam je od pocetka daje se na TV Prva od 8.januara.Ovo je porodicna drama koja postoji i u stvarnom svetu,a ne samo korz serije i filmove. Osman se seca sta je preziveo kao dete.

*Samo onaj ko je sve ovo doziveo razume*

#22 Adrijana

Adrijana

Ekspert

• Members
  • 120 postova
  • LocationPancevo

Postirano 16 January 2013 - 11:19 AM

Kad sam videla najavu na tv-u privuklo me da gledam seruju pa sam se setila da je ovde ima,stigla sam do 42 epizode za nekih par dana :) mogu da vam kazem da me ovaj Ali izludjuje.
A bas me cudi zasto ova serija nema vise komentara i diskusija,serija je super.

#23 Pilence

Pilence

Ekspert

• Members
  • 238 postova

Postirano 17 January 2013 - 11:51 AM

Meni se izgleda izbrisao post.... aj recite mi , samo me zanima da li će ova žena izaći iz zatvora ili će biti osudjena ipak?
Postirana slika

#24 Adrijana

Adrijana

Ekspert

• Members
  • 120 postova
  • LocationPancevo

Postirano 17 January 2013 - 04:39 PM

Ako mislis na Dzemile (do sada sto sam gledala,do 45 ep. jedino je ona bila u zatvoru od zena) ona ce izaci,nece biti osudjena.

#25 Katerina

Katerina

Ekspert

• Members
  • 768 postova
  • LocationBeograd,Srbija

Postirano 17 January 2013 - 11:48 PM

Cemile je izasla sa zatvora zbog to sta je prihvatila karolinin predlog,a taj predlog je bio da se cemile i ali razvedu.Cemile je prihvatila,i tako je karolin povukla svoju tuzbu protiv nju

#26 Pilence

Pilence

Ekspert

• Members
  • 238 postova

Postirano 17 January 2013 - 11:50 PM

da, da , znači izaći će, dobro je...
a ovo djubre od čoveka.. pa ne mogu da verujem, neće valjda švalerku kući da dovede?!?! Strašno.... :o
Postirana slika

#27 Katerina

Katerina

Ekspert

• Members
  • 768 postova
  • LocationBeograd,Srbija

Postirano 18 January 2013 - 12:33 AM

odkad ce se on razvediti od karolin,izbrka ce cemile i decu sa kuci,i u ta kuca cu ziveti on i ona alapaca,guska...a decu ce poslati da zivu u nedopravljenoj kucu u zejtinli,tutto kompletto...

#28 malena

malena

Ekspert

• Members
  • 43107 postova

Postirano 18 January 2013 - 01:03 PM

Dzemile je trebala odmah da se razvede od Alija.Ali je za sve kriv, a po njemu su svi drugi krivi osim njega.

Postirana slika

Postirana slika

Postirana slika
  • Imena bez se ovo sviđa.

*Samo onaj ko je sve ovo doziveo razume*

#29 damiraskare

damiraskare

Početnik

• Members
  • Značkica
  • 1 postova

Postirano 18 January 2013 - 06:30 PM

Večer svima,imam jedno pitanje, stigla sam do epizode 68 serije kako vrijeme prolazi,zanima me di mogu gledat ostale,jer sam se navukla,a ne mogu čekat na tv-u,tribat će mi bar 3 miseca dok počnu one koje ja nisam pogledala,hvala na pomoći. :wub:

#30 Imena bez

Imena bez

Ekspert

• Moderators
  • 19343 postova
  • LocationPluton

Postirano 18 January 2013 - 07:40 PM

Večer svima,imam jedno pitanje, stigla sam do epizode 68 serije kako vrijeme prolazi,zanima me di mogu gledat ostale,jer sam se navukla,a ne mogu čekat na tv-u,tribat će mi bar 3 miseca dok počnu one koje ja nisam pogledala,hvala na pomoći. :wub:

Serija ide jednom nedeljno,obicno bude postavljena nedelja uvece ili ponedeljak do podne,i ja je pratim,po meni najbolja serija..Pozz i uzivaj uz ,po meni,jednu od najboljih i najkvalitetnijih serija...
  • Dusica* se ovo sviđa.

157513.gif                                                                                                                                                                                                                    

#31 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5126 postova

Postirano 19 January 2013 - 10:24 AM

Ja se ni zbog jedne serije nisam ovako isplakala, kao sto placem ovde.......svaka epizoda je toliko emotivna i teska......i ne znam da li cu moci da je gleda i dalje zbog toga.......ali koleginice samo o njoj pricaju na poslu, pa ne smem da nisam u toku....salim se............pratim je na nasoj televiziji, a znate kako to ide.......skraceno, sa dosta reklama, pa prvo emitovanje, pa repriza.......pa repriza na reprizu........ne mozes je izbeci......
Ali toliko drame u jednoj porodici, da prosto ne mogu da verujem.....onog Alija bih ubila da mogu.......napravio je takav rusvaj od zivota svoje dece......posle place, ali vec u sledecoj prilici pravi jos vece greske.......sad ce ovu kokosku Karolin da dovede kuci.......strasno......
  • Imena bez se ovo sviđa.

Kad ti život da limun, napravi limunadu...

#32 Pilence

Pilence

Ekspert

• Members
  • 238 postova

Postirano 19 January 2013 - 02:52 PM

o plakanju mi ništa ne govori, prvu epizodu kad sam gledala, mislim, meni je bila prva, a valjda je bila 2-3 , kad onaj mali virka iza stola a ovi se mlate... kad ne crkoh od plača...
jezivo..
Postirana slika

#33 Katerina

Katerina

Ekspert

• Members
  • 768 postova
  • LocationBeograd,Srbija

Postirano 19 January 2013 - 11:23 PM

Jeste,tuzna je,al ja ne placem kad je gledam

#34 Adrijana

Adrijana

Ekspert

• Members
  • 120 postova
  • LocationPancevo

Postirano 20 January 2013 - 11:41 AM

I ja takodje mislim da je serija jako tuzna,emotivna,pa skoro uz svaku epizodu se isplacem.

#35 JOKA

JOKA

Ekspert

• Members
  • 373 postova
  • LocationBeograd

Postirano 20 January 2013 - 11:49 AM

Uh ! i ja sam počela da je gledam...
Mislila sam da su mi teško pali "ljubavni jadi" u drugim turskim serijama ali ova priča me je iskreno potresla...
Suze i patnja malog Osmana ne mogu ni sa čim da se mere...Dete toliko dobro glumi da sam zaista zapanjena.
Plačem ko kiša :(

#36 JOKA

JOKA

Ekspert

• Members
  • 373 postova
  • LocationBeograd

Postirano 20 January 2013 - 11:50 AM

Postirana slikaDUŠA MAMINA....

#37 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5126 postova

Postirano 20 January 2013 - 12:06 PM

Postirana slikaDUŠA MAMINA....

Ja samo cekam kad ce da se opameti, pa da konacno da izjavu koju joj traze........pa da moze da se vrati svojoj deci....i da onog SKOTA izbaci iz kuce.......ne mogu da verujem da zeli njega da sacuva pored sebe, kad se onako ponaosao prema njoj.......i kad joj bije decu, kao da nisu njegova......Dzemile, mila najuri IDIOTA......ne treba ti takav......imas zlatnu decu.......ne dozvoli da se porodica rastura zbog nepostojece ljubavi......

#38 Seka

Seka

Ekspert

• Members
  • 987 postova

Postirano 20 January 2013 - 12:29 PM

Ja seriju pratim odavno...super je.Svida mi se kao porodica sto se drze zajedno, svekrva je isto uvijek uz demile.Ne znam dokle ste vi stigle al mene Demile toliko nervira sto onog Alija ne otkaci, uvijek kad mu zatreba pomoc ona mu pomaze. Ja ga ne bih pogledala.Osman mi je nesto posebno u cijeloj ovoj prici....

#39 Adrijana

Adrijana

Ekspert

• Members
  • 120 postova
  • LocationPancevo

Postirano 20 January 2013 - 12:46 PM

Na zalost on ce nju izbaciti iz kuce,pa ce otici sa decom da zivi u onu kucu na selu koja nema ni prozore ni vrata. :(
Sad u drugoj sezoni iskreno naj vise me nervira onaj Kenan,toliko me iritira kao Ali u prvoj sezoni,razbila bi tv kad ga vidim cccc,mada Ali jos uvek nije napravio neku glupost do sada od kako je izasao iz zatvora (60 epizoda,dotle sam gledala)

#40 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5126 postova

Postirano 20 January 2013 - 12:54 PM

Na zalost on ce nju izbaciti iz kuce,pa ce otici sa decom da zivi u onu kucu na selu koja nema ni prozore ni vrata. :(
Sad u drugoj sezoni iskreno naj vise me nervira onaj Kenan,toliko me iritira kao Ali u prvoj sezoni,razbila bi tv kad ga vidim cccc,mada Ali jos uvek nije napravio neku glupost do sada od kako je izasao iz zatvora (60 epizoda,dotle sam gledala)

Ko je Kenan?........ja sam tek na pocetku......

Also tagged with one or more of these keywords: kako vrijeme prolazi, turska, serija, online, epizoda, sezona 2

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika