Skoči na sadržaj

* * * * - 4 glasova

Izgubljena cast

izgubljena cast turska serija online epizoda fatamagul

• Please log in to reply
318 odgovora na ovu temu

#81 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 12:44 PM

Bülent Seyran

Kako I gde ste poceli da se bavite glumom? 
Rodjen sam u Nemackoj, sa 10 godina sam se vratio u Tursku.Ziveli smo u Izmiru. Sa 14 godina sam odlucio da budem glumac. Upisao sampocetni kurs u pozoristu u Izmiru. Igrao sam u nekoliko predstava, imali smonekoliko gostovanja u razlicitim pozoristima I tako je avantura pocela. Kadasam se preselio u Istanbul uposao sam akademiju koju sam zavrsio.

Karijeru ste poceli u Izmiru, a onda ste se preselili u Istanbul. Koja je razlika izmedju ova dva grada u smislu publike I pozorista?

Izmir je mirno mesto u smislu karijere. Ja sam uradio I postigao sve sto se moze dostici u Izmiru. Vise nije moglo da se postigne. U
Izmiru je problem publika ima je malo. U Istanbulu je drugacije, svako pozoriste je prepuno publike. To je zanimljivo.

Koja je razlika izmedju pozorisnog I televizijskog glumca?

U glumcima nema neke razlike, razlika je u publici. Kada ste televizijski glumac vi ste popularni, publika od vas napravi zvezdu. I onda svi zele da vas prate, uhode..pozoriste je drugacije, publika je druga. Tamo ljudi
odlaze kao na utakmicu, odgledaju predstavu uzivaju dva sata I idu kuci.Pozorisni reditelji zele da rade sa dobrim poroverenim glumcima, a televizijski su u stalnoj potrazi za novim licima jer publika to trazi.

Kako ste se spremali za ulogu Rahmija?

Dugo sam posmatrao I proucavao osobe ometene u razvoju. Posebno sam obratio paznju na hranu. Na primer sve ometene osobe su gojazne. To je zbog potrebe mozga za glukozom. To objasnjava njihovu stalnu potrebu za
slatkisima. Za ulogu sam morao da dobijem na tezini, stalno sam jeo slatko,masno, testo..

Kakva je bila atmosfera na setu Fatmagulun sucu ne?

Ljudi iza kamere, kao I glumci imali su dobru saradnju, svi su osecali zadovoljstvo u svom poslu. Ekipa je blila velika preko 100 ljudi, ali svi smo bili tu zbog isptog cilja. Tako da je na setu bilo zabavno.

Sa kojim glumcem si voleo najvise da igras?

Serdar Gökhan (Keremov otac). Veliko zadovoljstvo je bilo igrati pored njega.

Kako je bilo raditi sa Beren Saat I Enginom Akyurek?

Oboje su veoma ozbiljni kada je posao u pitanju. Disciplinovani su I dobri glumci.

Sta trenutno radite?

Radim na seriji Annem Uyurken. Moja uloga je mnogo drugacija od Rahmija, serija je vise orijentisana ka komediji.

Da li imate strahove I fobije?
Plasim se pasa. Kada sam imao 3 godine ujeo me pas.

Kako vidite sebe za 10 godina?

2002 sam diplomirao, za ovih 10 godina postigao sam mnogo. Radim posao koji volim. Za 10 godina radicu I dalje posao koji volim.

Volite li da igrate negativce?

Naravno. To su jako dobre uloge. Inteligentne. Losa osoba je obicno jako inteligentna. Tako da inteligencija moze biti I los karakter. Obicno lose uloge pripadaju zenama. I svi ih vole. To je slucaj I sa Mukades I Erdoganom. I volite ih I mrzite ali bez njih ne bi bilo serije.

#82 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5760 postova

Postirano 09 May 2013 - 12:53 PM

:) Ina odlicna ideja, pravac Istanbul..mozda zaigramo u sledecoj seriji ;)

------------------------------------------------------------------

Sa Enginom u novoj seriji?............to obavezno........znaš li možda šta trenutno radi.........da li se sprema za neku novu seriju?

197794_585936071430766_791631935_n.jpg

Kad ti život da limun, napravi limunadu...

#83 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 01:00 PM

Bez sminke, bez maske, u ljubavi prava Beren

“Zelim da glumim gok sam ziva”

Pre sastanka sa Beren Saat u Los Andjelesu ekipa Elle je otputovala u Istanbul gde smo osetili veliko uzbudjenje. NetWork dizajnirao je majcu za projekat Nar teneleri. A ovu devojku ce te videti na naslovnici Elle bez sminke I saznati ko je ona u stvari? Posle nekoliko pitanja I odgovora zakazali smo joj sastanak na plazi u Los Andjelosu I ona je pristala.

Znam da svako ima svoje misljenje o Beren Saat. Ona ne voli guzve, ona ne zeli da prica o privatnom zivotu,

neki ce je mozda smatrati malo hladnom I sa uvek veoma razumnim stavovima.Ali to je zato sto vi niste naisli na na veoma drugaciju Beren :zabavnu, energicnu, komicnu I zaljubljenu.

Tokom nekoliko dana koje smo proveli u Los Andjelesu nakon fotosutinga sa Beren zaustavili smo se u County Museum of Art I pronasli mali dokaz o tome. Nekoliko metara izvan Rodina slikali smo je ponovo bez sminke
izgledala je veoma lepo tako da s mo uzivali u popodnevnom suncu sa Beren.
Daliko od svoje zemlje medju guzvom ona je I  ovde privukla paznju. Sve vreme rada imali smo
ispred sebe zenu zaljubljenu u zivot: njen posao, njena strast, njena veza o kojoj svi pitaju. 

I.S. Nasi citaoci su se veoma iznenadili kada su culi da ce te pozirati bez sminke. Ne usudjuju se svi na ovako nesto. Sta ste vi osecali kada smo vam to predlozili? Da li ste oklevali?

B.S.Zelela sam to odmah. Dugo nisam pozirala za nekimagazine. Proslo je 7 godina od kada sam prvi put pozirala na slikama su mi retusirali nos I obrve. Nije mi se svidelo kako sam izgledala, nisam licala na sebe ,nisam izgledao kao da imam 20 godina vec potpuno drugacije izgledala sam kao zena. Nisam se nasla u tome, a svi koji su videli tu sliku su je idealizovali.Nije mi se svidjala ta lepa devojka, nisam sebe zelela da vidim na taj nacin.Licala sam na zenu, a ne zelim da budem takva. Tako das am se uvek
borila sa tim u svom zivotu.Videla sam jednu od fotografija koju smo napravili juce osetila sam das am to zaista ja to je ono sto me cini da se osecam dobro. Za zene je vazno da budu lepe ali za to vam ne treba vlazan sjal ili visoka potpetica. Snimanje u beloj majci sa velikim osmehom pod svetlosti sunca moze da ucini da se osoba oseca veoma lepom. Oni koji misle da ce im sto vise sminke I sjaja pomoci da izgledaju lepo to je zabluda postoji nesto sto ce im sigurno pomoci to je veliki osmeh.

I.S. Forografije za Ellu su prve posle nekoliko godina. Nas fotograf  Kayt Jones je engleskinja koja dugo zivi ovde. I mi smo toliko uzbudjeni sto radimo sa obe po prvi put. Kakvo je vase iskustvo?

B.S. Ovo je moje prvo fotografisanje posle 2-3 godine I to je uvek malo problematicno za mene, ali Kayt Jones je super. Osecam se prijatno,  Kejt je veoma jednostavna I slatka I ima puno energije. Stajling, mesto svi detalji…sve to utice da seosecam veoma srecno, I sve je veoma lepo.

I.S. Da li je san vaseg detinjsta da postanete glumica?

B.S.Da, to je moj sam oduvek.Kao dete sam citala price, ulazila sam u taj svet I likove. Procitala bih roman za decu zamislila das am jedan od likova, imala sam svoje sopstvene male igre.

I.S. Postati poznat u mladosti je veliki uspeh postoji mnogo primera sirom sveta.Kada si mlad I poznat veoma je tesko upravljati svojim egom.Kako se vi suocavate sa tim? Kako ste uspeli da ostanete takvi kakvi jeste?

B.S.Bilo je nekoliko situacija u kojim sam govorila sebi” Nemoj ovo Beren, nemoj ono Beren”. Ali to je veoma smesno na neki nacin.Da sam Madona ne bi bilo mesta na svetu da se sakrijem osim ako se potpuno ne izolujem ali ja nisam takva. Moj zivot se promenio naravno. Iskreno ponekad mi je veoma neprijatno da idem na neka mesta. Ali ipak sam u stanju da setam sa rukama u
dzepovima mnogim ulicama sama. Novinari zele da budu u kontaktu sa pojedincom I njegovim zivotom kako bi stalno pisali o njemu, ali posle izvesnog vremena skloni smo da stanemo tome na put. Svako u Turskoj ih konstantno tuzi. Na
primer jedan rok muzicar vidjen je pijan I o tome se pise danima, ali ovaj osim sto je poznat, pravio je muziku 30 godina a onda je poceo da pije I niko ga vise ne vidi kao muzicara vec kao pijanca. Kada ste glumac duzni ste da dodirnete zivot. Kada to uratite trebalo bi da ste u stanju da uradite mnogo stvari. Inace samo ce te tokom karijere igrati likove koji vam lice I to je
postal zastarela metoda danasnjice. Zato moram sa zgazim zivot golim nogama.

I.S. Ovo je realnost. Mozete da igrate nekoga ko je veoma bizu vama, a mozete igrati I nekoga ko vam je tako daleko od onoga sto ste vi.Kako uspevate u tome I opet ostajete isti?

B.S.To je nesto sto postoji u glumi,I to je veoma korisno za moju dusu. S vremena na vreme coveku postane dosadno samog sebe tako da mogu da iskusim I istrazim druga mesta preko drugih zivota I avantura. Ali ako su vase emocije sinteticke ljudi ih nece prihvatiti. U cilju odrzavanja stvarnog osecanja moramo zaista ziveti ta osecanja. Dakle, da bi uspeli u stvaranju
iluzije morate da posedujete veoma dobro znanje o stvarnosti. Da bi ste izgradili ovu iluziju morate da kreirate drugu osobu, ali ta osoba I dalje pripada vama. Kada pokusate da pronadjete ravnotezu izmedju ilizije I istine
vas adrenalin raste i treba da pojednostavite stvari jer mozete dobiti izuzetno odusevljenje dok dozovljavate nove stvari. Zivot je pun malih rasprodaja, mozete prevazici sve igre, kada ljudi pokusavaju da igraju igre sa vama mozete ga otkriti brzo I lakse prodreti do sustine.

I.S. veoma mali broj glumaca je odigrao toliko uloga uzastopno kao vi, a I sledece godine pocinjete adapdaciju Osvete. Hteli ste da napravite pauzu a onda su vam ponudili veoma uzbudljiv projekad I nagovorili da se predomislite?

B.S.to je veoma uzbudljiv projekat. Nikada nisam birala posao na osnovu odredjene strategije, ali uvek sam sama donosila odluke. Tu je glas koji mi govori da prihvatim ulogu I uvek pratim sta mi taj glas govori.Pored ucesnika u projektu postoji dimenzija dogadjaja zato je veoma vazno da se radi sa pravim ljudima. I veoma je vazno da zavolimo karakret te uloge.Snimanje serije nije ni malo lako ne moguce je tolerisati ulogu 2 godine ako je ne volite. Prica se zasniva na romanu Grif Monte Kristo ali ovaj put zena se vraca u grad kako bi se osvetila. Posle Fatmagul vracamo se na pricu o jednom gradu. Snimanje ce pocetu I decembru, igram sa Mertom Firat. Uvek imam srece u izboru partnera.

I.S.da cesto pitanje vasih fanova su vasi partneri.Kako je bilo raditi sa Enginom Aykurek.

B.S.Engin nije nista novo za mene. Mi se znamo 8 godina. Engin je veoma profesionalan I disciplinovan tako da mi je bilo lako sa njim na setu. Zbog naseg prijateljstva pored njega se osecam udobno. Bilo je glasina das mo se cak bili na setu ali realnost je sasvim drugacija.

I.S. u medjuvremenu si igrala u filmu iranskog reditelja sa Monikom Belluci, Yilmaz Erdoganom i Belçim Bilgin. Film je prikazan na festival a krajem meseca bice emitovan u Turskoj. Kako je bilo raditi u multi nacionalnom tinu?

B.S. Ja jos nisam videla film. Veliko iskustvo se stekne radeci u takvom timu. Moja uloga je veoma mala zato ne zelim da napravim veliku famu oko toga sto sam igrala u tom filmu. Ali glavni glumci su posebni, Iranski glumac Behrouz Vossoughi nije radio u poslednjih 30 godina tako da je njegov apetit za glumom je bio lekcija svakom ko je imao prilike dag a vidi na setu.
Monika je puna strpljenja I postovanja…oboje imaju auru koja se ne moze objasniti. To je iskustvo koje se samo jednom dozivi.

I.S.Vi ste veoma marljiva glumica. Kako uspevate da posvetite vreme ljubavi, porodici, prijateljima?

B.S.Na prvom mestu ja nisam osoba koja voli guzve I veliko drustvo. Imam zatvoren krug prijatelja oko sebe. Radim 15-16 sati dnevno svakog dana, a iza scene prelazim svoj scenario. Ljudi koji me stvarno poznaju nece mi
zameriti na tome. Ja cu uvek naci nacin da posvetim vreme ljudima koji su
vredni toga, skocicu da se vidimo negde ako bude bilo prilike  ili cu imati 2 minuta da se cujemo telefonom. Ponekad veze dodju kao lek posle posla.

I.S.Ti si mlada zena. Sigurno planiras da se vencas I imas decu. Da li bi mogla da radis ovaj posao ovakvim intezitetom I tada?

B.S.Moramo da napravimo izbor izmedju to dvoje. Sistem kod nas ne dozvoljava da igrate sve vreme I imate malu bebu. Neke zene naprave pauzu 2-3 godine. Dosta njih koji imaju decu dodju na posao I kazu “Veoma sam umorana” I onda se vremenom prepustaju porodici odustajuci od posla. Ja definitivno zelim decu kad taj dan dodje, ali predhodno cu ozbiljno razmotriti kada je vreme za pauzu. Za sad ace to sacekati.

I.S.U redu, da li mozete da zamislite svoj zivot za 10 godina?

B.S Sigurno cu imati decu, ali ne zelim da preciziram sta ce se dogoditi za 10 godina. Za sada je zivot dobar prema meni.

I.S Sta mislite o zivotu u Turskoj? Da li je udoban? Da li ste srecni?

B.S.Ja sam srecna ali pomalo I nervozna. Naravno zivot u Turskoj nije obojen pink bojom. Polako gubimo tu sivu boju, modernizujemo se, ne slisamo druge, imamo vise tolerancije. Religija, rasa, politika, uznemiravaju nas sa svojim idejama svaki dan I pomalo plase. Ali ja zivim u Istanbulu, I volim svoju zemlju mnogo. Ja nisam od onih osoba koja kad cuje te
stereotipe ce reci: “Moram da odem negde drugde.” Mada se cini da ja imam luksuzan posao ja cu uvek koristiti slavu da pomognem zenama u svojoj zemlji.

I.S.Uvek si ukljucena u neki socijalni pokret. Kako si razvila takvu svest?

B.S.Ne znam kako je sve to pocelo, mozda je to doslo prirodno. Pocela sam da razmisljam kako da pomognem zenama u ovoj zemlji. Naravno mnogim ljudima je potrebna pomoc.

I.S.Vasa energija je velika, izgledate dobro I veoma srecno. Da li je to uvek tako?

B.S.Nikada nisam imala vise odmora u zadnjih nekoliko godina. Provela sam tihe i prelepe mesece I zbog toga sam srecna.

I.S.Kako provodis vreme u Los Andjelesu?

B.S.Ovo je veoma udoban grad. Grad koji ima visi ritam, mozete naci vreme za svoj zivot, ali mozete posustati I izgubiti dosta
energije. Ali ja volim da provedem odmor ovde I uvek se vracam.

I.S.Vas posao je veoma tezak? Kako ostajete tako lepi? Kako zivite? Kako se hranite?sta pijete?

B.S.Jos od detinjstva preferiram voce I povrce. Naravno veoma je tesko pridrzavati se zdrave ishrane na setu. Ali uvek imam soluciju u svakoj okolnosti. Ali naucila sam da kontrolisem svoje obroke I izbacila sam
hled. Mama me je naucila da jedem male porcije. Jedem sve ali malo I to me cini srecnom. Volim da jedem ponekad se ugojim, ponekad malo vise smrsam. Bavim se sportom ali ponekad nemam vremena posto radim 15 sati.

I.S. u vezi ste sa Kenanom Dogulu. Kako funkcionise veza izmedju muzicara I glumice? Kako je kada su oboje poznati?

B.S. Priznajem da kada su oboje poznati veza se pretvara u pravo ludilo. Obadvoje imamo zivote iza sebe, kao I karijere, tako da dodatno nosimo teret. Svako dozivljava nas odnos na svoj nacin. Naravno iako to privlaci veliku paznju ja volim das a njim setam javno.

#84 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 01:03 PM

------------------------------------------------------------------

Sa Enginom u novoj seriji?............to obavezno........znaš li možda šta trenutno radi.........da li se sprema za neku novu seriju?

197794_585936071430766_791631935_n.jpg

Citala sam da se trenutno sprema scenario za novu seriju Cevdet Bey i njegovi sinovi u kojoj ce igrati Engin i Cansu Dere..

#85 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 01:15 PM

378372_556555507702156_1664338709_n.jpg

Zna li neko da mi kaže, da li oni stvarno ovde pevaju.....u stvari, njega sam čula.......on lepo peva, ali ne znam da li to i ona ume........ili su joj pozajmili glas.........ali je stvarno prelepa scena.....dok pevaju, onako se gledaju..........pesma kao pisana za njih........

Peva i ona .. :)

#86 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 01:25 PM

i ovo pevaju oni samo ne pevaju uzivo...

#87 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5760 postova

Postirano 09 May 2013 - 01:55 PM

Peva i ona .. :)

Bože, pa ona je SAVRŠENA.......ima predivan glas.......a ovde mi  je slatka ko bombonica..........

Nemam više svidjulenca, a htela sam da ti dam za sva tri posta..........intervju sa njom je super.....vidiš kako je neposredna i jednostavna devojka.......oduševljava me.......a i klip sa njihovim pevanjem ti je pun pogodak........ja kad sam ih prvi put čula, nisam mogla pesmu da izbacim iz glave ceo dan........

• BehlulAsk se ovo sviđa.

#88 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5760 postova

Postirano 09 May 2013 - 02:15 PM

Citala sam da se trenutno sprema scenario za novu seriju Cevdet Bey i njegovi sinovi u kojoj ce igrati Engin i Cansu Dere..

--------------------------------------------------------------------------

Pa sad, baš Cansu.........kakav li će biti par........a kakav je scenario, možda si pročitala negde........

#89 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 03:56 PM

--------------------------------------------------------------------------

Pa sad, baš Cansu.........kakav li će biti par........a kakav je scenario, možda si pročitala negde........

Cevdet Bey i sinovi je roman Orhana Pamuka napisan 1982  i koliko ja znam prica prati 3 generacije jedne porodice koja je jako uticajna..Cevdet zivi sa dve cerke, dva sina i suprugom u malom selu. Naravno sinovi stalno ulaze u sukobe jer su jako razliciti. Stariji je jako ambiciozan, koristi to sto je bogat i veliki je zavodnik, mladji sin je pesnik, umetnicka dusa..potpuna suprotnost bratu. Roman prati modernicaciju Turske i reakciju stanovnika na to. Scenario rade Ece Yorenc i Melek Gençoğlu. Citala sam njihov intervju gde kazu da su pocele sa radom ali da ce se tek posvetiti u potpunosti posle Kuzeya Guneya koji ima jos nekoliko epizoda. Serija je planirana za narednu sezonu od septembra. Sto se tice Cansu...u jednom intervjuu Ece je rekla da odavno planira da radi ovu seriju, ali da nije imala odgovarajuce glumce...dugo joj je trebalo da pronadje pravi par i da se sve kocke sklope da ekipa glumaca koja joj je potrebna bude slobodna..Engina je uvek videla kao jednog sina ali glavna glumica je bila problem, i onda je posle duzeg vremena pronasla Cansu smatra da su njih dvoje idealni par ...sad videcemo..

#90 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 03:58 PM

fatmagulun_sucu_ne_73_bolum.jpg

#91 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 03:59 PM

fatmag%C3%BCl-ile-kerim.jpg

#92 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 04:01 PM

216750_554987917855041_1976443192_n.jpg

#93 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 04:03 PM

308509_633974759949957_1556760555_n.jpg

#94 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 04:04 PM

182391_633973576616742_284688824_n.png

#95 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 04:05 PM

944818_633973979950035_1368109154_n.png

kako su mi bili smesni sa ovim policajcem...covek je bio zbunjen :lol:  na kraju ih je sve strpao u kola i u stanicu :D

#96 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 04:17 PM

45627_142877689221926_344873102_n.jpg

Ahhh, odgledala sam svih 80 epizoda........ali ne mogu da se odvojim od njih.......pa cu morati sve ispocetka.........retrospektiva........cisto da nisam nesto propustila.........

Ali je svima  preporucujem od srca.............

...i da znate, ko nije gledao.........posle mucnog pocetka..........to postaje jedna topla, ljubavna, porodicna prica.......

A oni su PREDIVNI..........

922981_515509218506793_1743613226_n.jpg

Kad se samo setim sta su sve prosli da bi dosli dovde...koliko je njemu bilo potrebno strpljenja, truda, paznje...nadanja, a i njoj..ko bi rekao onakav pocetak, ali vec kad stignu Istanbul pocinje dobra prica..nikako mi nije jasno zasto je ova serija bila tako malo gledana da su je kod nas skinuli sa programa posle prve sezone a o drugoj niko ne prica..niti ce biti. Toliko je bezveze sarija koje se prikazuju do kraja.

#97 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 04:18 PM

#98 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 9555 postova

Postirano 09 May 2013 - 04:20 PM

#99 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5760 postova

Postirano 09 May 2013 - 05:09 PM

Cevdet Bey i sinovi je roman Orhana Pamuka napisan 1982  i koliko ja znam prica prati 3 generacije jedne porodice koja je jako uticajna..Cevdet zivi sa dve cerke, dva sina i suprugom u malom selu. Naravno sinovi stalno ulaze u sukobe jer su jako razliciti. Stariji je jako ambiciozan, koristi to sto je bogat i veliki je zavodnik, mladji sin je pesnik, umetnicka dusa..potpuna suprotnost bratu. Roman prati modernicaciju Turske i reakciju stanovnika na to. Scenario rade Ece Yorenc i Melek Gençoğlu. Citala sam njihov intervju gde kazu da su pocele sa radom ali da ce se tek posvetiti u potpunosti posle Kuzeya Guneya koji ima jos nekoliko epizoda. Serija je planirana za narednu sezonu od septembra. Sto se tice Cansu...u jednom intervjuu Ece je rekla da odavno planira da radi ovu seriju, ali da nije imala odgovarajuce glumce...dugo joj je trebalo da pronadje pravi par i da se sve kocke sklope da ekipa glumaca koja joj je potrebna bude slobodna..Engina je uvek videla kao jednog sina ali glavna glumica je bila problem, i onda je posle duzeg vremena pronasla Cansu smatra da su njih dvoje idealni par ...sad videcemo..

-----------------------------------------------------------------------

Hvala na iscrpnom objašnjenju.........scenario zvuči zanimljivo........jedva čekam da vidim koji će brat on biti.........a možda mu i Cansu ne bude loša lepša polovina.........možda će je malo uhraniti do tada.......

#100 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5760 postova

Postirano 09 May 2013 - 05:17 PM

Jooooj, gde me nadje, Behlulkice moja..........moja naj, naj, najdraža scena golicanja......ovu sam scenu ponavljala i ponavljala sto puta........PRESLATKI su ovde.......tako opušteni i zaljubljeni........mmmm, milina jedna........

A ako ćemo o omiljenim scenama........imam ih tri..........

Ona u kolima o kojoj sam već pisala, kad joj miluje prste i ljubi ruku, na zadnjem sedištu, kad izlazi iz zatvora.........

I treca je ona kad naš ljubomorko baca stolice u Ružinoj kuhinji, jer je bio Mustafa i sedeo.......tu negde.........na nekoj stolici.....a ona pokušava da objasni da je prećutala Mustafin dolazak jer je htela da zaštiti Kerima........to je otprilike njeno prvo otvaranje i izražavanje nekih osećanja.......

Evo, opet gledam klip.........i da mi vidiš osmeh..........od uva do uva.......

• BehlulAsk se ovo sviđa.

Also tagged with one or more of these keywords: izgubljena cast, turska, serija, online, epizoda, fatamagul

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika