Skoči na sadržaj

* * * * - 4 glasova

Izgubljena cast

izgubljena cast turska serija online epizoda fatamagul

• Please log in to reply
315 odgovora na ovu temu

#21 Style.

Style.

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 142 postova

Postirano 05 February 2013 - 01:01 PM

Beren-3-beren-saat-30873778-512-384.jpg  beren_saat_turkey_10_2_2011.jpg

• jenny se ovo sviđa.

"Pusti me, nisu mi ovo baš najbolji dani. Sve i svi me nerviraju.
Nisi ni ti na dobroj listi. Zaboravi sve, ionako ne znaš šta hoćeš.
Uzeću nekog od ovih što me vole. Da, i dalje, voleću tebe, ali na daljinu. Izgleda da mi samo tako funkcionišemo."

#22 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 7941 postova

Postirano 05 April 2013 - 08:15 PM

Steta sto je ovako dobra serija dobila tako malo paznje... :(

#23 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 3427 postova

Postirano 08 April 2013 - 11:02 AM

293421_257082857666839_692766562_n.jpg

E, o ovome sam htela da pisem..........da li ste se nekad pitali.......kako moze jedan obican, mali dodir prstima..... u sebi da sadrzi toliko  emocija i ljubavi za nekoga.........

Ko je gledao seriju, zna o cemu pisem......scena kad on izlazi iz zatvora.....idu kuci, konacno.........voznja u  kolima, njih  dvoje na zadnjm sedistu, jedno pored drugog........i on onako, zeljan njene blizine, posle tako dugo vremena provedenog daleko od nje.......ne moze da je se nagleda.....sreca mu izvire iz  svake pore na kozi..........najradije bi je zgrabio i izljubio koliko mu je nedostajala.....ali zna da ne sme......takav njegov postupak, iako pun najcistije ljubavi, samo bi je otero jos dalje od njega......a ona je konacno, tako blizu........i osmehuje mu se radosno.......i on ne sme da pokvari to poverenje naglim izlivom emocija........njemu je to jos uvek zabranjeno.......a on je tako zeljan njene koze....njenog mirisa......i nestrpljiv,.......ali uspeva da se obuzda.....kao i uvek.......on je uostalom, majstor u kontrolisanju svoje ljubavi prema njoj.......

..........samo joj milki ruku svojim prstima......nezno i plaho......stidljivo........da je ne uplasi i otera od sebe.....ona se osmehuje......nije uspela da sakrije taj osmeh, ma koliko pokusavala da ostane imuna.......i dopusta mu tu bliskost.......a ljubav koja izlazi iz vrhova njegovih prstiju....ispunila je sve oko njih.........preplavila  ceo ekran......i dosla cak do mene......i ja se sva istopila.........

• BehlulAsk se ovo sviđa.

Kad ti život da limun, napravi limunadu...

#24 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 3427 postova

Postirano 08 April 2013 - 12:09 PM

380231_336455186427450_1865948118_n.jpg

Uhhh, Mukades !!!!!!!!!!

Znate ono, kad legnete u popodnevnu dremku...... napolju vrucina.....a vi sve lepo rashladili, svuda mir i tisina......  izvalili ste se na  jastuke da odmorite umornu dusu.......

........i taman vas hvata prvi san.....kad.......

.....pocne oko glave da vam leti dosadna muva.......i ma koliko mahali rukom........terali je.......krili se od nje.......

Ne vredi!!!!!.......od nje se ne moze pobeci........

E, to je, za mene, Mukades.......tako radoznalo i drsko........i jos na sve to, bezobrazno stvorenje ja  do sad nisam videla.......njoj je dusevna hrana da se mesa u tudje stvari, da zaviruje, spijunira, rovari po tudjim intimama.......ali ne samo da proviri.......nego pretrazuje po tudjim torbama, sobama,..... za nju nema zakljucanih vrata......bilo kakve prepreke, nedopustivog, nedozvoljenog....Ona ne preza od toga, da neciju tajnu, neznu i duboko skrivenu.....bez pardona ogoli i iznese na svetlost dana, ili istrese sav prljav ves, ne birajuci mesto i vreme.........i na kraju, sve to sto otkrije i sazna......lepo zamuti i upropasti........kakva grozna zena!!!!!!!

#25 Seka

Seka

Ekspert

• Members
  • 975 postova

Postirano 08 April 2013 - 01:53 PM

380231_336455186427450_1865948118_n.jpg

Uhhh, Mukades !!!!!!!!!!

Znate ono, kad legnete u popodnevnu dremku...... napolju vrucina.....a vi sve lepo rashladili, svuda mir i tisina......  izvalili ste se na  jastuke da odmorite umornu dusu.......

........i taman vas hvata prvi san.....kad.......

.....pocne oko glave da vam leti dosadna muva.......i ma koliko mahali rukom........terali je.......krili se od nje.......

Ne vredi!!!!!.......od nje se ne moze pobeci........

E, to je, za mene, Mukades.......tako radoznalo i drsko........i jos na sve to, bezobrazno stvorenje ja  do sad nisam videla.......njoj je dusevna hrana da se mesa u tudje stvari, da zaviruje, spijunira, rovari po tudjim intimama.......ali ne samo da proviri.......nego pretrazuje po tudjim torbama, sobama,..... za nju nema zakljucanih vrata......bilo kakve prepreke, nedopustivog, nedozvoljenog....Ona ne preza od toga, da neciju tajnu, neznu i duboko skrivenu.....bez pardona ogoli i iznese na svetlost dana, ili istrese sav prljav ves, ne birajuci mesto i vreme.........i na kraju, sve to sto otkrije i sazna......lepo zamuti i upropasti........kakva grozna zena!!!!!!!

Cao Ina...evo i mene..ja sam isto sad gledala Kerima i Fatmu...o Mukades necu da komentarisem....uuhhhh....grozna je...       

Kerim je tako strpljiv i kako samo pokusava da joj se priblizi a jos time da je ne bi povrijedio i jos vise udaljio...jer tu stvarno treba vremena ... polako   uspijece....i drago mi je....                                                                                                                               

Ali  i mene nervira ...sto se vise jednom ne otkaci od Dzemile...i njih gledam.....                                                                          

Gledam i  Agu...jos malo pa kraj....izdrzali smo....nisam vise da jedva cekam....nego kad stignem pogledam...pocetak je bio pravo dobar...oni pistolji me nerviraju ...ona ubistva...malo je previse....njih dvoje ja vole se...sve je ok...ali nesto mi fali...ne znam sta... 

E  to je sto ja gledam...sad  ce kraj a ja jos nisam nasla sta cu dalje gledati.... :wub:

#26 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 3427 postova

Postirano 08 April 2013 - 02:37 PM

Cao Ina...evo i mene..ja sam isto sad gledala Kerima i Fatmu...o Mukades necu da komentarisem....uuhhhh....grozna je...       

Kerim je tako strpljiv i kako samo pokusava da joj se priblizi a jos time da je ne bi povrijedio i jos vise udaljio...jer tu stvarno treba vremena ... polako   uspijece....i drago mi je....                                                                                                                               

Ali  i mene nervira ...sto se vise jednom ne otkaci od Dzemile...i njih gledam.....                                                                          

Gledam i  Agu...jos malo pa kraj....izdrzali smo....nisam vise da jedva cekam....nego kad stignem pogledam...pocetak je bio pravo dobar...oni pistolji me nerviraju ...ona ubistva...malo je previse....njih dvoje ja vole se...sve je ok...ali nesto mi fali...ne znam sta... 

E  to je sto ja gledam...sad  ce kraj a ja jos nisam nasla sta cu dalje gledati.... :wub:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Sta da ti preporucim.........ti si u skoro svim serijama ispred mene.......nisam te samo razumela da li Fatmagul gledas prvi put, ili se podsecas neke epizode........Dzemile kod nas na TV-u ide polako, ti radnju vec znas mnogto u napred.......ali nema veze, meni prija ta brzina........A Savasa?.......jesi li i njega gledala.........

A sto se tice preporuke......ova nova Osveta ili na turskom Intikam......to sam htela da ti preporucim.......ja sam kod trece epizode......i svidja mi se........kad bude bilo prevoda bice jos bolje......mada imas i nesto kod Mirele.......

Shvatila si vec da ja mnogo volim Beren.......pa tako i njene sve serije.......ali moras priznati......svidjala se ona nekom ili ne......svaka serija joj je ekstra....... a sad se trenutno ne odvajam od Fatmagul.......jedva cekam da ih vidim ovako.......

39307_570105559675361_114872224_n.jpg

#27 Seka

Seka

Ekspert

• Members
  • 975 postova

Postirano 08 April 2013 - 04:37 PM

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Sta da ti preporucim.........ti si u skoro svim serijama ispred mene.......nisam te samo razumela da li Fatmagul gledas prvi put, ili se podsecas neke epizode........Dzemile kod nas na TV-u ide polako, ti radnju vec znas mnogto u napred.......ali nema veze, meni prija ta brzina........A Savasa?.......jesi li i njega gledala.........

A sto se tice preporuke......ova nova Osveta ili na turskom Intikam......to sam htela da ti preporucim.......ja sam kod trece epizode......i svidja mi se........kad bude bilo prevoda bice jos bolje......mada imas i nesto kod Mirele.......

Shvatila si vec da ja mnogo volim Beren.......pa tako i njene sve serije.......ali moras priznati......svidjala se ona nekom ili ne......svaka serija joj je ekstra....... a sad se trenutno ne odvajam od Fatmagul.......jedva cekam da ih vidim ovako.......

39307_570105559675361_114872224_n.jpg

Ina....Fatmugil  prije bila pocela malo i odustala...pocetak mi je bio mucan...al sam skoro ponovo malo po malo i krenula i svidjelo mi se (Beren nisam volila  u jednoj drugoj ulozi pa sam se tu dvoumila, al ovdije mi je ok..)Kerim isto gledala kao  Mustafu...al i tu je super odradio...                                                                                                                                                                       

Savasa sam isto malo gledala ...na svida mi se njegova partnerka..(to je moje misljenje ja je ne volim) na preskok sam gledala i to je to...                                                                                                                                                                                           

Dzemile gledam, mislim jos malo pa ce zavrsiti drugu sezonu..treca vec ide u Turskoj,  malo sam pogledala bez prevoda   mislim da je necu gledati..cinimi  da  su je previse iskonplikovali...?????                                                                                                   

Osveta...cini mi se dobra ...cekam kako ce ici sa prevodom ...da nece mozda prekinuti  prevoditi ...neznam  a kad se nakupi onda mi je lako sijesti i gledati...                                                                                                                                                               

Sad trenutno gledam sto nadem neki film i citam ...upravo sam procitala SUNCE IZA BEDEMA--Dzin Sason...        

#28 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 3427 postova

Postirano 08 April 2013 - 05:00 PM

Ina....Fatmugil  prije bila pocela malo i odustala...pocetak mi je bio mucan...al sam skoro ponovo malo po malo i krenula i svidjelo mi se (Beren nisam volila  u jednoj drugoj ulozi pa sam se tu dvoumila, al ovdije mi je ok..)Kerim isto gledala kao  Mustafu...al i tu je super odradio...                                                                                                                                                                       

-----------------------------------------------------------

Do koje si epizode stigla?

#29 Seka

Seka

Ekspert

• Members
  • 975 postova

Postirano 08 April 2013 - 05:57 PM

-----------------------------------------------------------

Do koje si epizode stigla?

Sva sam pregledala , sad se vracam  poneku  ponovo da pogledam...

#30 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 7941 postova

Postirano 08 April 2013 - 08:27 PM

Serija je jako dobra ja je gledam po drugi put. I ponovo uzivam u njoj. Prica o dovje ljudi koji su potrebni jedno drugom da bi nastavili zivot...Slazem se sa Inom kad kaze da je jedan mali dodir prsom prepun emocija koje preplavljuju ceo ekran i dopiru do nas. Kerimov pogled je prepun ljubavi, neznosti, patnje, zabrinutosti...ali i sigurnosti koju je Fatmagul videla vec na pocetku a koja je njoj bila tako potrebna. on je njoj pruzao ruku na koju je mogla uvek da se osloni...i koja ce je voditi kroz zivot.

Stigla sam po epizode kad im je kupio burme... :)

fatmagul-alyans_640.jpg

Fatmagul se iznervirala i bacila je ali vidi se da joj se svideo taj njegov postupak...

Sto se tice Mukades,  opet se slazem sa Inom stoji sve sto je rekla, ali meni je Mukades zanimljiv lik i stvarno me nasmeje...

• Ina se ovo sviđa.

#31 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 3427 postova

Postirano 09 April 2013 - 10:32 AM

BehlulAsk......Seko.....

Ja se trenutno drogiram drugom sezonom.......jednom sam vec rekla, kod nas se serija emitovala na televiziji, proslog leta, i kad se zavrsila prva sezona, prestali su.Od tad je cekam s nestpljrnjem, ali nikako da pocne. Zato sam pocela da je gledam ovde. I ne mogu da se odvojim od njih. Mada mi je malo zao, sto sam pravila tako veliku pauzu, jer su mi neke scene iz prve sezone ostale u nejasno secanju. 

Evo, na primer, sad si me podsetila to sa burmama......i koliko mi je bilo drago kad je stavila na prst, bez obzira sto se pravila kao da to mora da radi, zbog sveta na poslu.......a ne zato sto joj se svidja da je nosi, kao znak da pripada njemu......

Sad u ovim novim epizodama ima jedna scena kad mu ona govori, kako joj je u pocetku, njegovo ime zvucalo kao da izgovara psovku.......toliko joj je bio oduran  i toliko ga je mrzela.......Tu mi je jednom obicnom recenicom opisala na jednostavan nacin sta je osecala........da sam prosto mogla da osetim to sto je njoj bilo  u glavi.......

Jer nama, gledaocima, u nasim foteljam, sve izgleda mnogo jednostavnije.......i lakse......pogotovo, ako je glumac "dobar"......sve mu oprastamo......

Ja trenutno gledam one scene kad se on povlaci od nje........posle majcinog pisma........i kad sumnja, da su njih dvoje kopija majcine i oceve price........i dusa me boli zbog njega.......

A o Mukades cu jos pisati......ona je "cudna" zverka.........

#32 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 3427 postova

Postirano 09 April 2013 - 12:26 PM

Aaaaaaa!!!!!!!!!!

Rekla mu je da ga voli!!!!!!!!!!!!!!....ovde, ........nije sanjao.........i te reci nisu bile prepisana terapija da bolesniku bude bolje........nego iskrene i od srca.......konacno!!!!!!!!!!!!.....Fatmagul se prepustila.......barem platonski......

29386_513854155300502_505077730_n.jpg

#33 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 7941 postova

Postirano 09 April 2013 - 01:00 PM

Odgledala sam 27 epizodu...mislim da ih je ova afera sa Mukades zblizila...nasli su se zajedno u problemu koji treba da rese... ;)

Kerim koristi svaku priliku da joj kaze koliko je voli i da je nikada nece ostaviti...njoj prijaju te reci iako dolaze od njenog najveceg "neprijatelja" mislim da ona pocinje da ga gleda drugim ocima...i da njeno srce pocinje da treperi, a obrazi crvene..iako je jos rano za sve jer njoj psihicki jako tesko...u njoj samoj se odvija velika borba. Najezim se i uvek placem sa njima :(  kad gledam ovu scenu kad ona odlazi kod njega u sobu i kaze mu: I ja zelim da zaboravim. Zelim da zaboravim svaki trenutak koji se dogodio te veceri. Svaki dan lezem sa nadom da ce jutro biti drugacije. Ali kad zatvorim oci vidim sve ponovo. Ne mogu da zaboravim. Svaki deo moga tela se seca. Ti kazes da se nesecas dobro te noci, a meni je svaki sekund bio kao sat. Iako pokusavam da prihvatim da ti nista nisi uradio te noci ne mogu drugacije misliti o tome. ne mogu baz obzira koliko se trudila. Kunem se zelim da zaboravim. Da zavolim ponovo, da ponovo budem normalna osoba. Zalim da ozdravim . Zelim da budem u stanju da nekome verujem ponovo. Nekome ko me nece izneveriti..bezuslovno, neko ko bi bio samnom u najtezim trenucima.." I on joj kroz suze kaze Ja te nikada necu ostaviti. Nikad. " Ona place on bi joj prisao zagrlio je ali ne sme...ona odlazi kom Merjem i kaze joj da zeli da se izleci..ona joj obecava da ce joj pomoci.  Ujutru Kerim je vozi na posao, saznali su da je Mustafa u bolnici on je pita zelili da je odveze tamo, ona mu kaze da ne zelli da vidi Mustafu...njegove oci sijaju od srece...kasnije je zove na posao zeli da ih vodi na veceru, zbog Mukades i cele situacije u kuci ona pristaje...ali kad se bude vratcala kuci videce ga sa Vuralom i sve pada u vodu...vraca se kuci slomljena, place...baca burmu...Kad se vrate ona mu prebaguje da ga je videla sa Vuralom i sve sto je to tada Kerem sagradio sve se rusi kao kula od karata...i on kako bi pokusao da ispravi gresku odlucuje da se sam preda policiji...zove je telefonom i kaze joj Nisam te lagao, nisam se ozenio sa tobom jer sam morao, osudio sam sebe na kaznu koja se nikada nece zavrsiti..tvoja patnja u ocima je moja najveca kazna..znam da ne mogu steci tvoje poverenje..ti mi ne verujes..ti mislis da sam ja jedan on njih ..tako da sam odlucio da se sam predam policiji...pred policijskom stanicom sam, predacu se i prijavicu ostale. To je jedini nacin da ti dokazem koliko te volim. Iako znam da ti mene mrzis ja tebe volim...to nije laz to je istina...

• Seka i Ina se ovo sviđa

#34 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 7941 postova

Postirano 09 April 2013 - 01:05 PM

eG85Zm15MTI=_o_fatmagl-kerim-masuscuktan

• Ina se ovo sviđa.

#35 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 7941 postova

Postirano 09 April 2013 - 01:10 PM

2_4520112357_26138.jpg

:)

#36 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 7941 postova

Postirano 09 April 2013 - 01:24 PM

• Seka se ovo sviđa.

#37 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 3427 postova

Postirano 09 April 2013 - 02:25 PM

Srce si sto si nasla ovaj klip.......tu je i moja omiljena scena kad joj miluje ruku.........i ova sto sam danas gledala, kad mu kaze da ga voli........

Ali mi je posebno slatka bila sutradan..... u onoj crvenoj haljini......kad je  slusala jutarnji razgovor ukucana iz svoje sobe....a prvo je sredila kosu.......da mu bude lepa.........a sinoc mu je rekla one cuvene reci.....ben sen sivjurum......na njegovo pitanje da to ponovi, ona je pobegla.......a njemu je to bila potvrda da je sve istina.....ihh, skrenucu sa teme.....znaci sutradan ujutru........svi za stolom, a ona se stidi da izadje iz sobe.....ali na zvuk njegovog glasa, lice joj obasja osmeh koji ne moze da zaustavi......i sva, onako zaljubljena i blistava od srece, ne zna sta ce sa sobom........i izasla bi .....i ne bi......a kad je konacno otvorila vrata.....nije znala gde da gleda......a on bi je pojeo ocima........hihihi.....kao da su na prvom sastanku......

• Seka i BehlulAsk se ovo sviđa

#38 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 3427 postova

Postirano 09 April 2013 - 02:35 PM

Odgledala sam 27 epizodu...mislim da ih je ova afera sa Mukades zblizila...nasli su se zajedno u problemu koji treba da rese... ;)

Kerim koristi svaku priliku da joj kaze koliko je voli i da je nikada nece ostaviti...njoj prijaju te reci iako dolaze od njenog najveceg "neprijatelja" mislim da ona pocinje da ga gleda drugim ocima...i da njeno srce pocinje da treperi, a obrazi crvene..iako je jos rano za sve jer njoj psihicki jako tesko...u njoj samoj se odvija velika borba. Najezim se i uvek placem sa njima :(  kad gledam ovu scenu kad ona odlazi kod njega u sobu i kaze mu: I ja zelim da zaboravim. Zelim da zaboravim svaki trenutak koji se dogodio te veceri. Svaki dan lezem sa nadom da ce jutro biti drugacije. Ali kad zatvorim oci vidim sve ponovo. Ne mogu da zaboravim. Svaki deo moga tela se seca. Ti kazes da se nesecas dobro te noci, a meni je svaki sekund bio kao sat. Iako pokusavam da prihvatim da ti nista nisi uradio te noci ne mogu drugacije misliti o tome. ne mogu baz obzira koliko se trudila. Kunem se zelim da zaboravim. Da zavolim ponovo, da ponovo budem normalna osoba. Zalim da ozdravim . Zelim da budem u stanju da nekome verujem ponovo. Nekome ko me nece izneveriti..bezuslovno, neko ko bi bio samnom u najtezim trenucima.." I on joj kroz suze kaze Ja te nikada necu ostaviti. Nikad. " Ona place on bi joj prisao zagrlio je ali ne sme...ona odlazi kom Merjem i kaze joj da zeli da se izleci..ona joj obecava da ce joj pomoci.  Ujutru Kerim je vozi na posao, saznali su da je Mustafa u bolnici on je pita zelili da je odveze tamo, ona mu kaze da ne zelli da vidi Mustafu...njegove oci sijaju od srece...kasnije je zove na posao zeli da ih vodi na veceru, zbog Mukades i cele situacije u kuci ona pristaje...ali kad se bude vratcala kuci videce ga sa Vuralom i sve pada u vodu...vraca se kuci slomljena, place...baca burmu...Kad se vrate ona mu prebaguje da ga je videla sa Vuralom i sve sto je to tada Kerem sagradio sve se rusi kao kula od karata...i on kako bi pokusao da ispravi gresku odlucuje da se sam preda policiji...zove je telefonom i kaze joj Nisam te lagao, nisam se ozenio sa tobom jer sam morao, osudio sam sebe na kaznu koja se nikada nece zavrsiti..tvoja patnja u ocima je moja najveca kazna..znam da ne mogu steci tvoje poverenje..ti mi ne verujes..ti mislis da sam ja jedan on njih ..tako da sam odlucio da se sam predam policiji...pred policijskom stanicom sam, predacu se i prijavicu ostale. To je jedini nacin da ti dokazem koliko te volim. Iako znam da ti mene mrzis ja tebe volim...to nije laz to je istina...

-------------------------------------------------------------------------

Stvarno jaka scena.........tu se ona prvi put otvara pred njim.......ne gresim li?......odavno sam to gledala........do tad je uvek delovala ne samo kao da beze od njega i njegove paznje.......nego i kao da ne moze da ga smisli ocima.......a ovde, te njene suze i grcevit plac kao da ruse zid medju njima.......barem malo........plakala sam kao kisa kad sam to gledala.........

A sad si me podsetila i na jednu drugu scenu......znas ono, kad je ona bacila onu Mustafinu maramu niz reku......(ona je nosila te noci kad su je silovali, Mustafa je nasao, a onda je zavezao ispred njihove kuce)........i ona je konacno resila da je baci u onu recicu pored.......Kerim to gleda.......i misli da se ona konacno oprasta od Mustafe........(sto ja mislim da je bas tako bilo)......Kerim sav srecan.........a ona ne zeli da prizna i  saspe mu u lice da je maramu bacila samo zato sto je podseca na onu noc.......mislim da je ta laz izasla iz nje refleksno, kao reakcija na njegov srecan, zaljubljen osmeh......jer nije zelela da se opusti i da mu oprosti....

Imam utisak kao da mu je lupila samar. posred lica, tim recima.......ne znam kome je bilo teze u tom trenutku......njemu ili meni......

U svakom slucaju prvo njoj.......

#39 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 7941 postova

Postirano 09 April 2013 - 03:08 PM

Srce si sto si nasla ovaj klip.......tu je i moja omiljena scena kad joj miluje ruku.........i ova sto sam danas gledala, kad mu kaze da ga voli........

Ali mi je posebno slatka bila sutradan..... u onoj crvenoj haljini......kad je  slusala jutarnji razgovor ukucana iz svoje sobe....a prvo je sredila kosu.......da mu bude lepa.........a sinoc mu je rekla one cuvene reci.....ben sen sivjurum......na njegovo pitanje da to ponovi, ona je pobegla.......a njemu je to bila potvrda da je sve istina.....ihh, skrenucu sa teme.....znaci sutradan ujutru........svi za stolom, a ona se stidi da izadje iz sobe.....ali na zvuk njegovog glasa, lice joj obasja osmeh koji ne moze da zaustavi......i sva, onako zaljubljena i blistava od srece, ne zna sta ce sa sobom........i izasla bi .....i ne bi......a kad je konacno otvorila vrata.....nije znala gde da gleda......a on bi je pojeo ocima........hihihi.....kao da su na prvom sastanku......

Secam se te scene, posle dorucka svi odlaze na posao samo Kerim ostaje sam kuci... seca se one veceri kad mu je napravila tortu posle saznanja da on planira da je ostavi..ona mu kaze Prosle godine u ovo vreme sam htela umreti sada imam razlog za zivot..napravila sam ovu tortu za nas za godunu dana braka :) Rekao si da cemo skupljati nove usponeme ( neverovatno koliko se drzala za njegove reci, za sve sto joj je on rekao) Srecne uspomene i ja to zelim Neka ova bude prva. Nemoj da se rastanemo Kerem , ne zelim to. onda je zove ona sva srecna sija razgovaraju kao deca i ona mu onako stidljivo ponovo kaze da ga voli... :wub:

Kako je ovaj Kerim divan on je sve ono sto nije bio Behlul :angry:

#40 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 3427 postova

Postirano 09 April 2013 - 04:33 PM

Secam se te scene, posle dorucka svi odlaze na posao samo Kerim ostaje sam kuci... seca se one veceri kad mu je napravila tortu posle saznanja da on planira da je ostavi..ona mu kaze Prosle godine u ovo vreme sam htela umreti sada imam razlog za zivot..napravila sam ovu tortu za nas za godunu dana braka :) Rekao si da cemo skupljati nove usponeme ( neverovatno koliko se drzala za njegove reci, za sve sto joj je on rekao) Srecne uspomene i ja to zelim Neka ova bude prva. Nemoj da se rastanemo Kerem , ne zelim to. onda je zove ona sva srecna sija razgovaraju kao deca i ona mu onako stidljivo ponovo kaze da ga voli... :wub:

Kako je ovaj Kerim divan on je sve ono sto nije bio Behlul :angry:

------------------------------------------------

Uffff, diras me u bolnu tacku........posle Behlula sam rekla da vise nikad necu gledati takve serije.......On je lik koji te svojom pojavom obori s nogu......a onda te svojim postupcima baci u ocaj.......barem mene JESTE.......odbolovala sam ga i to dobro......jednom sam i rekla da mi je posle njega Halil ( u Menekse ile Halil) dosao kao melem na ranu.......

A sad mi Kerim nastavlja osvezavati moje romanticarske snove svojim vitestvom......

• Seka i BehlulAsk se ovo sviđa

Also tagged with one or more of these keywords: izgubljena cast, turska, serija, online, epizoda, fatamagul

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika