Skoči na sadržaj

* * * * * 13 glasova

Sila

sila serija serija sila sa prevodom online

• Please log in to reply
6953 odgovora na ovu temu

#1941 Jeca

Jeca

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 18257 postova
  • LocationnaTabanu

Postirano 20 January 2013 - 02:20 PM

Lili, ljubim te :wub: :wub: :wub: imam Javu... i bez obzira na to na balkanje ne mogu gledati... izmučila sam se živa... čak ponovo instalirala već postojeći update... i opet ništa... samo se nadam da ništa drugo nisam zeznula pokušavajući doći do 22. epke :unsure:

Nisi, ne brini....samo restartuj kompjuter posle instalacije.....

#1942 Nana84

Nana84

Napredni

• Members
  • ZnačkicaZnačkica
  • 16 postova

Postirano 20 January 2013 - 03:08 PM

Otvorila 21. i 22. epizodu i piše: This video has been removed from public access.
MOžete li vi ostali otvoriti ove epizode?

#1943 Jeca

Jeca

Ekspert

• Members
  • 18257 postova
  • LocationnaTabanu

Postirano 20 January 2013 - 03:12 PM

Ja sam je ucitala jos sinoc, a evo mogu da probam sada...

#1944 Jeca

Jeca

Ekspert

• Members
  • 18257 postova
  • LocationnaTabanu

Postirano 20 January 2013 - 03:13 PM

Otvorila 21. i 22. epizodu i piše: This video has been removed from public access.
MOžete li vi ostali otvoriti ove epizode?

Da, rade... http://silaserija.bl...22-epizoda.html

#1945 edi

edi

Ekspert

• Members
  • 561 postova

Postirano 20 January 2013 - 03:19 PM

LJUDI MOJI UPRAVO SAM POGLEDALA 23.EP. I OVA NAŠA SILA JE GLUPA NA KVADRAT I DA SAM JA BORAN AGA NE BIH IMAO OVOLIKO STRPLJENJA I RAZUMJEVANJA ZA NJU.ZADNJA SCENA ME IŽIVCIRALA JER SILA NEČE DA NAM SLUŠA NAŠEG AGU.BAŠ MI GA JE MILO KAKO JE ZALJUBLJEN I SVE JOJ PRAŠTA I PUN JE RAZUMJEVANJA.SIGURNA SAM DA ČE ONI IZGLADIT NESUGLASICE U 24.EP.ALI BORAN AGA ČE NAM IZLUDIT S OVOM NEPOSLUŠNICOM,ON NAVIKAO NA MILE I POKORNE ŽENICE A SAD GA SVAŠTA SNAĐE SA SILOM. NE ZNAM NI JA KAKO BI POSTUPILA DA SAM U ISTOJ SITUACIJI VJEROJATNO ISTO KAO SILA AL SVEJEDNO MI OVDI ŽAO BORANA.
EMRE JE UPUCAN I OSTAT ČE INVALID,SILA MU JE KRAJ KREVETA I HRABRI GA I GOVORI MU DA GA NIKAD NEČE NAPUSTIT DA ČE BIT UZ NJEGA DOK NE OZDRAVI I ULAZI NAŠ AGA DA POZDRAVI EMREA I DA MU ZAŽELI BRZ OPORAVAK I DA MU KAŽE DA NIJE ON NIŠTA KRIV A EMRE GA ISTIRAVA IZ SOBE I KAŽE SILI DA KAŽE BORANU DA ODE.AGA ČINI MOT SILI I GOVORI JOJ DA ODU SKUPA ČA A ONA MU ODGOVORI DA ČE ONA OSTAT UZ EMREA I DA ON IDE I DA JE NE ČEKA I TAKO ZAVRŠAVA SERIJA A VEČ SE S AGOM DOGOVORILA DA ČE ZAJEDNO IČI U NJIHOVU NOVU KUČU GDJE NAMJERAVAJU POČET ZAJEDNO ŽIVIT.

#1946 Zoki

Zoki

Ekspert

• Members
  • 3959 postova

Postirano 20 January 2013 - 04:09 PM

drage cure ..
ja danas čitav dan gledam 21 . :blink: ..očekujem goste večeras ..pa trči u kuhinju ..pa malo za kompj... pa sve tako ..
evo me sada tek završila epizodu ... neznam jesam li više ljuta ili razočarana gledajući ovaj jad od običaja .. :(
ja od čitave epizode samo vidim onu jadnu curu na onom mostu i njenog brata ....
još kada je rekao "ovo je za tvoje dobro i dobro nas ,tvoje porodice ....nemoj mi zamjeriti ..."
čuj ..nemoj mi zamjeriti što ću te ni krivu ni dužnu baciti sa mosta ...došlo mi da idem povratiti :wacko:
večeras trebam biti vesela a ja ...nemogu vam opisati kako se osjećam ...
ko mi je kriv što se u sve što gledam uživim ..kao da je stvarnost . :(
voli ..i dozvoli drugima da tebe vole

#1947 Zoki

Zoki

Ekspert

• Members
  • 3959 postova

Postirano 20 January 2013 - 04:11 PM

Pa, nema smisla.........kako si pocela da ih redjas, potrosicu svidjulenca sve na tebe.........a ova bradica za kraj zasluzuje
da dobijes jednu....

Postirana slika

možda mi pomogne da se smirim ..ljubac :wub:
hej jesi li vidjela ..imaš jaku konkurenciju ... ;) i našoj Jeci :wub: se sviđa Belaj .beg :)

#1948 Zoki

Zoki

Ekspert

• Members
  • 3959 postova

Postirano 20 January 2013 - 04:22 PM

cure ... redala sam sviđulenca dok ih je bilo ...zato ovako sada jedno veliko SVIĐA MI SE ..šaljem svakoj koja se javila ..
zato što mi se sve sviđa što ste napisale ..a nemam više vremena ...
nije ni Agi lako ...čovjek između dvije vatre ..
pozdrav
naletjela sam na komentar jedne cure o agi i sili ....veoma interesantan ..
" nisu loši kao par .dragi su mi ...ali su mi oboje špicasti " :lol:

morala sam postaviti ovu dragu ženu :wub:
Postirana slika
  • Ita_G i jenny se ovo sviđa

#1949 jenny

jenny

Ekspert

• Members
  • 168 postova
  • LocationBiH

Postirano 20 January 2013 - 08:51 PM

Mislim da ću osijedit danas čekajući 23 epizodu :unsure:
Bedar je kraljica, žena glumi svaka joj čast :)
Nego šta se opet uzburkalo sa serijom, opet se brišu epizode. :huh:
Ništa meni nije jasno šta se toliko digla prašina kao da je prva serija koja se gleda do sada pa brišu :angry:
Eto sutra valja na posao, a kako bez 23 i onako mi kolega misli da sam pukla skroz samo mu o seriji pričam :blink:
Možda bi bilo lakše da je žensko ali muško pa on jadan samo šuti i sluša ko veli ova nije normalna :rolleyes:
Malo sam se izjadala sada odoh dijete spremiti na spavanje, čak i on onako mali kada ga pitaju gdje mama kaže :"Sila!!!" :D

#1950 Cici

Cici

Ekspert

• Members
  • 424 postova

Postirano 20 January 2013 - 09:11 PM

LJUDI MOJI UPRAVO SAM POGLEDALA 23.EP. I OVA NAŠA SILA JE GLUPA NA KVADRAT I DA SAM JA BORAN AGA NE BIH IMAO OVOLIKO STRPLJENJA I RAZUMJEVANJA ZA NJU.ZADNJA SCENA ME IŽIVCIRALA JER SILA NEČE DA NAM SLUŠA NAŠEG AGU.BAŠ MI GA JE MILO KAKO JE ZALJUBLJEN I SVE JOJ PRAŠTA I PUN JE RAZUMJEVANJA.SIGURNA SAM DA ČE ONI IZGLADIT NESUGLASICE U 24.EP.ALI BORAN AGA ČE NAM IZLUDIT S OVOM NEPOSLUŠNICOM,ON NAVIKAO NA MILE I POKORNE ŽENICE A SAD GA SVAŠTA SNAĐE SA SILOM. NE ZNAM NI JA KAKO BI POSTUPILA DA SAM U ISTOJ SITUACIJI VJEROJATNO ISTO KAO SILA AL SVEJEDNO MI OVDI ŽAO BORANA.
EMRE JE UPUCAN I OSTAT ČE INVALID,SILA MU JE KRAJ KREVETA I HRABRI GA I GOVORI MU DA GA NIKAD NEČE NAPUSTIT DA ČE BIT UZ NJEGA DOK NE OZDRAVI I ULAZI NAŠ AGA DA POZDRAVI EMREA I DA MU ZAŽELI BRZ OPORAVAK I DA MU KAŽE DA NIJE ON NIŠTA KRIV A EMRE GA ISTIRAVA IZ SOBE I KAŽE SILI DA KAŽE BORANU DA ODE.AGA ČINI MOT SILI I GOVORI JOJ DA ODU SKUPA ČA A ONA MU ODGOVORI DA ČE ONA OSTAT UZ EMREA I DA ON IDE I DA JE NE ČEKA I TAKO ZAVRŠAVA SERIJA A VEČ SE S AGOM DOGOVORILA DA ČE ZAJEDNO IČI U NJIHOVU NOVU KUČU GDJE NAMJERAVAJU POČET ZAJEDNO ŽIVIT.

DA TE UTEŠIM SLEDEĆA EPIZODA ĆE BITI BOLJA ZA NAŠEG AGU (24) ALI JA IMAM JAKO MALO RAZUMEVANJA ZA SILINO PONAŠANJE I UOPŠTE ZA SKORO SVE ŽENSKE LIKOVE U TURSKIM SERIJAMA. OVDE SAM MISLILA NA GL.LIKOVE. JEDINA NA ČIJOJ SAM STRANI BILA JE BILA JASEMIN U LJUBAV I KAZNA. POLUDELA SAM KAD SILA KAŽE NE MOGU BEZ NJIH DVOJICE (AGA I EMRE), A BRE DEVOJKO OPREDELI SE VEĆ JEDNOM ALI ISTINSKI. O OBIČAIMA NEĆU DA TROŠIM REČI TO JE TUGA I VEĆ SAM REKLA HVALA BOGU ŠTO SAM ROĐENA U JEDNOM HUMANIJEM DRUŠTVU.

#1951 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5779 postova

Postirano 20 January 2013 - 11:26 PM

možda mi pomogne da se smirim ..ljubac :wub:
hej jesi li vidjela ..imaš jaku konkurenciju ... ;) i našoj Jeci :wub: se sviđa Belaj .beg :)

Jaka konkurencija.......jeste.......mada.......mi ti vise dodjemo kao podrska........ti bar znas koliko ja volim istomisljemice........u tu cast........Jeco, za tebe i mene.......Zoki, ti slobodno proviri......a moze i Cici......svidja mi se kako se prosli put izrazila o njemu.......bezobrazno lep......
Postirana slikaPostirana slikaPostirana slikaPostirana slika

Kad ti život da limun, napravi limunadu...

#1952 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5779 postova

Postirano 21 January 2013 - 12:12 AM

E, hvala Bogu, da i ovi njihovi zakoni i obicaji izrode nesto dobro i korisno.....drago mi je da je onom nesrecnom .....valjda se Halim, zove.......na prvom mestu aga, pa tek onda njegova malenkost......on ce svojevoljno pristati na zatvor, samo da ne osteti agu.....svidja mi se takav nacin razmisljanja......jooj, kad sazna Dzihan da mu je propao plan.......
a nisam znala da, Dzihan, sve ove zvrcke radi Boranu zbog Jezde.......ja sam mislila da je samo hoce da ga makne, da bi mogao da se uvali na njegovo mesto kao aga........a ono, razlog bila osnovna stvar zbog kojih se vode ratovi .......ljubav....
...ihh, bre, Dzihane,pa zar si ti sposoban da volis.......
  • mammy se ovo sviđa.

#1953 Jeca

Jeca

Ekspert

• Members
  • 18257 postova
  • LocationnaTabanu

Postirano 21 January 2013 - 12:17 AM

Jaka konkurencija.......jeste.......mada.......mi ti vise dodjemo kao podrska........ti bar znas koliko ja volim istomisljemice........u tu cast........Jeco, za tebe i mene.......Zoki, ti slobodno proviri......a moze i Cici......svidja mi se kako se prosli put izrazila o njemu.......bezobrazno lep......
Postirana slikaPostirana slikaPostirana slikaPostirana slika

Jaoj, hvala ti puno...ovaj covek doci ce mi glave :D :lol: ...sta bi tek bilo kad bi ja dosla do njegove :wub: :wub: :wub:
Mi smo ti navikle da delimo, tako da nema ljutis...toliko je jak da nas moze sve redom...necemo dalje, kasno je i nije dobro za srce... :lol: :lol: :lol:

#1954 Jeca

Jeca

Ekspert

• Members
  • 18257 postova
  • LocationnaTabanu

Postirano 21 January 2013 - 12:21 AM

I ja upravo gledam ovu 23, jos malo pa mogu podeliti utiske....
Zao mi onog njenog brata, toliko se radovao a sada sve uprskao...
Onaj Dzihan...ufff...kako sam bila zadovoljna kad ga opaucio....a tek isterao iz firme...ali onaj zna samo pokvarene igre, tako da mu prija :angry:
Aga i Sila, za sada OK...ona kuca fino izgleda, ali brate nikog okolo...ko da zivis u pustinji... :ph34r:

#1955 Jeca

Jeca

Ekspert

• Members
  • 18257 postova
  • LocationnaTabanu

Postirano 21 January 2013 - 12:24 AM

Postirana slika

Joj, vraca se on nama , opet ja o njemu, u Sulejmana...jest da mi se nesvidjaju ovi njegovi brkovi, ali nema veze...jos kad mu Hurem da za zenu njegovu ceru, bice svasta....nadam se da ce pokazati i koju njihovu noc :D :D

#1956 Cici

Cici

Ekspert

• Members
  • 424 postova

Postirano 21 January 2013 - 12:39 AM

Postirana slika

Joj, vraca se on nama , opet ja o njemu, u Sulejmana...jest da mi se nesvidjaju ovi njegovi brkovi, ali nema veze...jos kad mu Hurem da za zenu njegovu ceru, bice svasta....nadam se da ce pokazati i koju njihovu noc :D :D

FORUM STALNO ŠTEKA ŠTO BI REKLA MOJA ZOKI PA SE I NE JAVLJAM, ALI MORAM KAD SU BRKOVI U PITANJU NI JEDNOM GLUMCU NE STOJII TAKO DOBRO TURBAN I BRKOVI KAO NJEMU. DOBRO JA OBOŽAVAM BRKOVE KOME LEPO STOJE ALI NJEMU STOJE POSEBNO. NEMA ŠTA NIJE LEPO NA NJEMU USTA, OČI, KOSA NOS MA SVE EKSTRA.
ASE BABA RASPISALA OTIŠLA SAM U KRPE SUTRA IMAM OBAVEZA A ČEKA ME I TREĆA SMENA KOD UNUKA, IMALA SAM DVA DANA SLOBODNO NISAM MOGLA DA SE NASPAVAM.
  • Ina se ovo sviđa.

#1957 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5779 postova

Postirano 21 January 2013 - 12:56 AM

Postirana slika

Fino da si mi javila......da ne propustim nesto........ja sam Sulju i gledala samo zbog njega.......

Gledas 23-tu....ja ne mogu da gledam treci deo......imasli ti taj problem......

#1958 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 5779 postova

Postirano 21 January 2013 - 01:00 AM

FORUM STALNO ŠTEKA ŠTO BI REKLA MOJA ZOKI PA SE I NE JAVLJAM, ALI MORAM KAD SU BRKOVI U PITANJU NI JEDNOM GLUMCU NE STOJII TAKO DOBRO TURBAN I BRKOVI KAO NJEMU. DOBRO JA OBOŽAVAM BRKOVE KOME LEPO STOJE ALI NJEMU STOJE POSEBNO. NEMA ŠTA NIJE LEPO NA NJEMU USTA, OČI, KOSA NOS MA SVE EKSTRA.
ASE BABA RASPISALA OTIŠLA SAM U KRPE SUTRA IMAM OBAVEZA A ČEKA ME I TREĆA SMENA KOD UNUKA, IMALA SAM DVA DANA SLOBODNO NISAM MOGLA DA SE NASPAVAM.

........ala si lepo naredjala......sve lepse od lepseg.........oci, usta, nos.......brkovi, posebna prica.....i.meni se svidja kako mu stoji turban.........i kaftan.....sve je na svom mestu......
Ajde, ako nisi legla, prepricaj mi kraj 23-te.......meni nece da otvori........

#1959 Lejla

Lejla

Ekspert

• Members
  • 5552 postova
  • Locationtamo gdje snovi počinju...

Postirano 21 January 2013 - 07:14 AM

Postirana slika

#1960 Lejla

Lejla

Ekspert

• Members
  • 5552 postova
  • Locationtamo gdje snovi počinju...

Postirano 21 January 2013 - 07:15 AM

Postirana slika

Also tagged with one or more of these keywords: sila, serija, serija sila, sa prevodom, online

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika