Skoči na sadržaj

Foto
* * * * * 20 glasova

Merhamet - Milost

turska serija

• Please log in to reply
4511 odgovora na ovu temu

#761 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • ZnačkicaZnačkicaZnačkica
  • 8489 postova

Postirano 10 June 2013 - 06:21 PM

-------------

Po meni, da bi neko bio pozitivan, ne mora da je duša od čoveka.......meni se dopada njena energičnost, vrednoća, jer ništa nije dobila na tacni, sve je morala sama da postigne.....i nikad nije posustala......zatim ponos.......nikome nije dozvolila da je gazi i sažaljeva.....i nije čekala da joj se udeli pomoć.......sama se grabila za svaku mrvicu koju je stekla......bilo to znanje ili sloboda, koju u porodici nije mogla da ima......

Prijateljstvo sa Deniz meni pokazuje opet nešto pozitivno......ne bi bile prijateljiice toliko dugo, da i tu nije dobra.....Deniz je jako ceni......na poslu je jako cene, i tu je uspešna........

Nedžat abi je voli i smatra dobrom devojčicom......

MA koliko je kritikovali zbog sestre.....ona je ipak nju čuvala i štitila kad su bile male.

Sestri od ujaka, ma koliko je bolelo, pomogla je oko abortusa, našla joj se pri ruci.....a to nikome nije raglasila, znači da je i osoba od poverenja.....

Mislim da su to podosta pozitivnih stvari...

Ali sta je tu pozitivno...ocigledno ne mislimo na isto kad kazemo pozitivan...narin je jako mracan i surov lik...upravo zbog te konstantne borbe...ona uvek zauzima stav odbrane...uvek smatra da je napadnuta...za sve to postoje razlozi to njeno detinjstvo borba...ona je imala srece sto je srela Deniz jako pozitivnu osobu pa se malo uz nju "smeksala"...ali to je samo privid...Narin ne moze biti pozitivna kad nju muci crna proslos i sve dok ne zavrsi sa tim ona ne moze biti pozitivna osoba...Narin nije osoba oko koje kruzi pozitivna energija....a Deniz je ima i prenosi je na druge :)

#762 lidija

lidija

Gjozna

• Members
  • 17360 postova
  • LocationZagreb

Postirano 10 June 2013 - 06:22 PM

-------------

Po meni, da bi neko bio pozitivan, ne mora da je duša od čoveka.......meni se dopada njena energičnost, vrednoća, jer ništa nije dobila na tacni, sve je morala sama da postigne.....i nikad nije posustala......zatim ponos.......nikome nije dozvolila da je gazi i sažaljeva.....i nije čekala da joj se udeli pomoć.......sama se grabila za svaku mrvicu koju je stekla......bilo to znanje ili sloboda, koju u porodici nije mogla da ima......

Prijateljstvo sa Deniz meni pokazuje opet nešto pozitivno......ne bi bile prijateljiice toliko dugo, da i tu nije dobra.....Deniz je jako ceni......na poslu je jako cene, i tu je uspešna........

Nedžat abi je voli i smatra dobrom devojčicom......

MA koliko je kritikovali zbog sestre.....ona je ipak nju čuvala i štitila kad su bile male.

Sestri od ujaka, ma koliko je bolelo, pomogla je oko abortusa, našla joj se pri ruci.....a to nikome nije raglasila, znači da je i osoba od poverenja.....

Mislim da su to podosta pozitivnih stvari...

Ina ona je meni carica serije definitivno, ali nije pozitivna jer sve što radi radi za sebe i ne misli na druge uopće. Ona na druge misli samo usput i kad njoj odgovara, ali to i je ono što se meni sviđa u ovoj seriji, realni likovi. Glavni glumci konačno nisu najbolji na svijetu i uvijek ispravni, nego su samo ljudi koji griješe. Ne mogu ju opravdati u svakoj situaciji samo zato jer mi je draga i ne mogu zatvoriti oči na njen karakter. Sve što si nabrojala ona je radila da sebi poboljša situaciju, pa čak i kad je odbila odjeću i obuću napravila je to svjesno jer je na taj način sebi osigurala simpatije učitelja, pa preko njega Nedžada, koji je obuzdavao Redžepa. Ona je jako pametna od malena i svaku je situaciju iskoristila maksimalno u svoju korist. Ne zamjeram joj, ali ne mogu ni pričati da je pozitivka.

• BehlulAsk se ovo sviđa.

#763 lidija

lidija

Gjozna

• Members
  • 17360 postova
  • LocationZagreb

Postirano 10 June 2013 - 06:25 PM

1002968_298722710262193_1981262024_n.jpg

Vidi nje pršti od pozitive, mislim da je takva i privatno baš joj oči svijetle :) :)

Dodaš uz nju Babura s izbečenim očima i dobiješ komik za cijeli život :D :D :D

• BehlulAsk se ovo sviđa.

#764 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 4891 postova

Postirano 10 June 2013 - 06:56 PM

Ina ona je meni carica serije definitivno, ali nije pozitivna jer sve što radi radi za sebe i ne misli na druge uopće. Ona na druge misli samo usput i kad njoj odgovara, ali to i je ono što se meni sviđa u ovoj seriji, realni likovi. Glavni glumci konačno nisu najbolji na svijetu i uvijek ispravni, nego su samo ljudi koji griješe. Ne mogu ju opravdati u svakoj situaciji samo zato jer mi je draga i ne mogu zatvoriti oči na njen karakter. Sve što si nabrojala ona je radila da sebi poboljša situaciju, pa čak i kad je odbila odjeću i obuću napravila je to svjesno jer je na taj način sebi osigurala simpatije učitelja, pa preko njega Nedžada, koji je obuzdavao Redžepa. Ona je jako pametna od malena i svaku je situaciju iskoristila maksimalno u svoju korist. Ne zamjeram joj, ali ne mogu ni pričati da je pozitivka.

----------------------------

Ja se tu više ne bi raspravljala.........očigledno da sasvim DRUGAČIJE gledamo na stvari......samo ću ovo reći...

Ona JESTE sve radila da joj bude bolje........kad već NIJE imala roditelje koji će to raditi umesto nje......kao što mnoga deca na svetu imaju....kao što je od Boga ostalo da roditelji sve rade da njihovoj deci bude bolje......ona to nije imala.......ali je bila dovoljno sposobna da ne propadne u tu bedu i jad, već da se otrgne odatle u bolje sutra.......I NE MOGU DA VERUJEM da joj se to uzima za zlo..

I kad je odbila stvari od direktora.....to je za mene bila samo reakcija PONOSNE devojčice, nikako manipulatorski stav da bi pribavila simptije.......ona je već STEKLA njegove simpatije i poštovanje svojim zalaganjem u školi.........i nju su svi dobri ljudi voleli baš zato što je bila tako vredan đak i dobro dete.....a ne zato što je to uspela da izmanipuliše.......

Ne zameri, ali totalno različito vidimo neke situacije.........

Kad ti život da limun, napravi limunadu...

#765 Boba

Boba

Ekspert

• Members
  • 10507 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:21 PM

Pozdrav društvo....konačno sam izgledala sve epizode....Nisam htela da se javljam dok ih sve ne pogledam, da ne bih bila u raskoraku sa vama....Sada mi predstoji da pročitam šta ste pisale...i nadam se da ću moću uhvatiti ritam...

Još jednom pozzzz.... :wub:

9qy6tg.jpg

• Ina se ovo sviđa.
Opruži se, dohvatićeš...

#766 lidija

lidija

Gjozna

• Members
  • 17360 postova
  • LocationZagreb

Postirano 10 June 2013 - 07:21 PM

----------------------------

Ja se tu više ne bi raspravljala.........očigledno da sasvim DRUGAČIJE gledamo na stvari......samo ću ovo reći...

Ona JESTE sve radila da joj bude bolje........kad već NIJE imala roditelje koji će to raditi umesto nje......kao što mnoga deca na svetu imaju....kao što je od Boga ostalo da roditelji sve rade da njihovoj deci bude bolje......ona to nije imala.......ali je bila dovoljno sposobna da ne propadne u tu bedu i jad, već da se otrgne odatle u bolje sutra.......I NE MOGU DA VERUJEM da joj se to uzima za zlo..

I kad je odbila stvari od direktora.....to je za mene bila samo reakcija PONOSNE devojčice, nikako manipulatorski stav da bi pribavila simptije.......ona je već STEKLA njegove simpatije i poštovanje svojim zalaganjem u školi.........i nju su svi dobri ljudi voleli baš zato što je bila tako vredan đak i dobro dete.....a ne zato što je to uspela da izmanipuliše.......

Ne zameri, ali totalno različito vidimo neke situacije.........

Ajoj pa ne zamjeram, čak štoviše baš mi je drago kad netko vidi stvari iz drugog kuta, ovo je forum i nitko nije u pravu, a svi smo u pravu :) :)

Serija je očito prva liga kad možemo toliko o njoj pisati i raspravljati i imati toliko različitih mišljenja. Ja sad čekam da prevedu prvi dio 13. barem na engleski (došli sa engleskim na 57%) da nastavim s gledanjem. Ne volim preskakati onda mi stalno fali baš to što nisam odgledala, a turski mi je jako oskudan :D

Tako da zaostajem za vama :(

Baš se mi tu dobro družimo i nema ljutnje ni zamjerki ja se bar nadam :o :o

• Ina se ovo sviđa.

#767 lidija

lidija

Gjozna

• Members
  • 17360 postova
  • LocationZagreb

Postirano 10 June 2013 - 07:23 PM

Pozdrav društvo....konačno sam izgledala sve epizode....Nisam htela da se javljam dok ih sve ne pogledam, da ne bih bila u raskoraku sa vama....Sada mi predstoji da pročitam šta ste pisale...i nadam se da ću moću uhvatiti ritam...

9qy6tg.jpg

Dobro došla :)

j6371s.gif

Nismo mi sve odgledali ja sam još na 13. :( :(

#768 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 4891 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:31 PM

9qy6tg.jpg

KAd bi samo ZNALA koliko me obradovalo kad sam videla tvoje ime.......mislila sam da si odustala od serije......i drago mi je da ćemo se družiti......i piskarati pomalo.....kad već SEKA zabušava.....SELE, pišeš li mi odgovor?......

#769 Boba

Boba

Ekspert

• Members
  • 10507 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:33 PM

Dobro došla :)

j6371s.gif

Nismo mi sve odgledali ja sam još na 13. :( :(

Hvala Lidija....bolje vas našla....Ja sam bila još na samom početku, ali sam ipak htela da budem u korak sa vama...pozdravljam te... :wub:

026c1b91b6e016l.jpg

Opruži se, dohvatićeš...

#770 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 4891 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:33 PM

Ajoj pa ne zamjeram, čak štoviše baš mi je drago kad netko vidi stvari iz drugog kuta, ovo je forum i nitko nije u pravu, a svi smo u pravu :) :)

Serija je očito prva liga kad možemo toliko o njoj pisati i raspravljati i imati toliko različitih mišljenja. Ja sad čekam da prevedu prvi dio 13. barem na engleski (došli sa engleskim na 57%) da nastavim s gledanjem. Ne volim preskakati onda mi stalno fali baš to što nisam odgledala, a turski mi je jako oskudan :D

-------------------

Onda super........bar se u jednom slažemo......serija je prva liga........ako primetiš prva da je prevod 13. celokupan, javni mi.....važi?

#771 Seka

Seka

Ekspert

• Members
  • 985 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:35 PM

Lidija  bas tako, svako ima pravo iznijeti svoje misljenje bez da se neko ljuti...                                              

Sve zavisi kako ko gleda i iz kojeg ugla,   ponekad kad citam vase postove pomislim da sam nesto previdila ili preskocila, medutim to je sve kako ko to dozivljava...

#772 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 8489 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:37 PM

I ja sam na 13-toj, ali danas nisam stigla nista da odgledam :(  pa ne mogu da podelim sa vama svoje impresije :D ;)

#773 Boba

Boba

Ekspert

• Members
  • 10507 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:37 PM

INA pozdrav ljubavi....malo sam bila u gužvi, i htela sam zaista da budem u toku, i da mogu bar nešto reći...Tu sam mila... :wub:  

Vidim još meni dragih osoba....pozdrav za SEKU, FERIHU....i naravno za sve ostale....ljubim... :wub:

79314282large2795685981.jpg

• feriha se ovo sviđa.
Opruži se, dohvatićeš...

#774 Seka

Seka

Ekspert

• Members
  • 985 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:38 PM

9qy6tg.jpg

Bobo mila,  dobro dosla  drago mi je da si  se i ti javila... :wub:

#775 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 8489 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:39 PM

tL9czSr.png

Gde bas Atifa zamisli sa ovolikim stomakom :rolleyes:

#776 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 8489 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:40 PM

ubz10.jpg

:D

#777 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 4891 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:43 PM

tL9czSr.png

Gde bas Atifa zamisli sa ovolikim stomakom :rolleyes:

-----------------------------

E, njega baš volim........bez obzira što će Firatu biti konkurencija......volela bih da imam takvog brata........

#778 BehlulAsk

BehlulAsk

Ekspert

• Members
  • 8489 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:44 PM

8copexitkn3.jpg

jako zanimljiv susret :)

#779 Ina

Ina

Ekspert

• Members
  • 4891 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:45 PM

ZOKI!!!!!!!!!!!.......zabušavalo moje drago.......samo da znaš da često pomislim na tebe........fališ nam.....

#780 Boba

Boba

Ekspert

• Members
  • 10507 postova

Postirano 10 June 2013 - 07:50 PM

Nešto ću vas pitati, možda ste to već razjasnili...ali mene nešto kopka....Zašto su se ovo dvoje razišli, ako su se uopšte razilazili?....Ja to nisam ukapirala...i nešto mi tu nije jasno....Zbog Firatovog oca...ili nečeg drugog...Koliko sam ja skapirala on je bio u inostranstvu, ili ja grešim....i ne vidim zašto bi ih to razdvojilo?...Mogli su da se viđaju bez obzira na daljinu....oboje su uspešni...situirani....šta je u pitanju?.... :o

313830_218314664980616_515263642_n.jpg

Opruži se, dohvatićeš...

Also tagged with one or more of these keywords: turska serija

1 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 1 gostiju, 0 anonimnih korisnika